Poznaj nową witrynę pracownika na portalu Ogido! Utwórz własne konto i znajdź pracę dla siebie!
Poznaj nową odsłonę portalu pracy Ogido i zupełnie odświeżoną strefę pracownika! Skorzystaj z dostępnych za darmo funkcji, które pomogą Ci dotrzeć do najlepszych ogłoszeń i zdobyć pracę odpowiadającą Twoim kompetencjom. Utwórz swój profil, zaprojektuj CV, wybieraj oferty. Mamy to wypracowane!

Pokaż, kim jesteś

Zarejestruj się jako pracownik na portalu pracy Ogido.pl i ​jako pierwszy dotrzyj do najciekawszych ofert pracy​. Uzupełnij swój profil, wprowadzając imię i nazwisko oraz telefon kontaktowy. Dodaj również swoje zdjęcie, dzięki czemu pracodawcy będą mogli Ci się przyjrzeć. ​To ważny etap tworzenia profilu kandydata​, bo jeżeli chcesz zostać zauważonym, ​Twój profil musi być wiarygodny i jak najbardziej ułatwiać możliwość nawiązania kontaktu!​ Podziel się też swoimi zainteresowaniami, to pomoże Ci w znalezieniu pracy!

Pokaż, kim jesteś
Nie masz CV? Nic nie szkodzi, pomożemy Ci!

Nie masz CV? Nic nie szkodzi, pomożemy Ci!

Jeżeli dopiero wchodzisz na rynek pracy i nigdy wcześniej nie musiałeś tworzyć własnego CV lub posiadasz je, ale nie spełnia ono Twoich oczekiwań (i być może pracodawców również), ​skorzystaj z naszego darmowego kreatora CV!​ ​Na portalu pracy Ogido.pl utworzenie efektownego CV to tylko 6 kroków!​ Do wyboru otrzymujesz 3 style - klasyczny​, ​kreatywny​ i ​zawodowy​! Na Ogido.pl możesz później sprawnie wysyłać swój życiorys pracodawcom. W strefie pracownika na portalu Ogido.pl możesz też przechowywać swoje listy motywacyjne. Kto wie, może się przydadzą?

Zarządzaj aplikacjami

Jednoczesne odpowiadanie nawet na kilkanaście ofert pracy to nic niezwykłego. To standardowa procedura dla osób szukających pracy, ale łatwo się w tym pogubić. ​Dzięki panelowi pracownika portalu Ogido.pl,​ ​wszystkie ogłoszenia, na które aplikowałeś znajdziesz w jednym miejscu!​ W każdym momencie będziesz mógł sprawdzić jakie ogłoszenia Cię interesują, jaką wersję CV wysłałeś, czy nie zapomniałeś o liście motywacyjnym i zawsze będziesz wiedział, które ogłoszenie ma dla Ciebie większy priorytet.

Zarządzaj aplikacjami
Korzystaj z naszych rekomendacji

Korzystaj z naszych rekomendacji

W profilu pracownika wypełnij informacje o swoich zawodowych zainteresowaniach. Dzięki temu regularnie będziesz otrzymywał od nas ogłoszenia odpowiadające Twoim typom. ​To usprawni oraz zautomatyzuje Twoje poszukiwania i zapewni dostęp do wysokiej jakości ogłoszeń​, w pełni odpowiadających Twojemu zawodowemu doświadczeniu. Pamiętaj, że możesz wskazać więcej niż jedną opcję i dotrzeć do większej liczby ogłoszeń! A może chcesz zarabiać na swoim hobby?​ Z portalem Ogido.pl to też możliwe!

Dodawanie ofert do ulubionych

Znalazłeś interesującą Cię ofertę pracy, ale chcesz się jeszcze wstrzymać przed wysłaniem CV? Nie ma sprawy! ​Zapisz wybraną ofertę w sekcji ulubionych w strefie pracownika portalu Ogido.pl!​ Dzięki temu wybraną ofertę będziesz mógł porównać z innymi, które Cię interesują i podjąć słuszną decyzję. Będziesz też pamiętał, że miałeś wysłać swoją aplikację,zanim rekrutacja zostanie zakończona. Pamiętaj, że na portalu Ogido.pl codziennie pojawiają się nowe ogłoszenia, dlatego niezapisane oferty mogą Ci uciec!

Dodawanie ofert do ulubionych
Kreator CV
Kreator CV

Stwórz oryginalne, efektowne i co najważniejsze efektywne CV. ​Na portalu Ogido.pl zrobisz to zupełnie za darmo! ​Musisz wiedzieć, że pierwszy rzut okiem na Twój życiorys może zadecydować, czy dostaniesz pracę. Skorzystaj z naszego kreatora CV i zapewnij sobie dobry początek rekrutacji!

Obserwuj oferty
Obserwuj oferty

Na portalu Ogido.pl codziennie pojawia się kilkadziesiąt nowych ogłoszeń, dlatego masz w czym wybierać. ​Żeby wybrać dobrze, możesz skorzystać z opcji obserwowania wskazanych ofert.​ Dzięki temu usystematyzujesz swoje poszukiwania i dotrzesz do tych ofert, które na pewno spełniają Twoje oczekiwania!

Automatyczne rekomendacje
Automatyczne rekomendacje

Jesteś typem złotej rączki i czujesz się dobrze w wielu dziedzinach? To świetnie! W profilu pracownika ​wprowadź swoje zainteresowania, a niedługo później otrzymasz propozycje ofert dopasowanych pod kątem Twoich umiejętności lub hobby.​ Sam będziesz mógł wybrać tę ofertę, która będzie dla Ciebie najlepsza!