Biuro obsługi klienta: biuro@ogido.pl
Poznaj nową witrynę pracodawcy na portalu Ogido! Dodaj bezpłatnie ogłoszenie na 30 dni!

Zobacz zupełnie nową odsłonę portalu pracy Ogido! Zobacz odświeżony panel pracodawcy i poznaj wszystkie nowe funkcje, które usprawnią prowadzone przez Ciebie rekrutacje! Minimum działania, maksimum korzyści! Poznaj ofertę portalu Ogido dla pracodawców i dołącz do nas - mamy to wypracowane!

 

Bądź pierwszy

Zarejestruj się jako pracodawca w portalu pracy Ogido.pl i znajdź najlepszych pracowników przed innymi! Zobacz nową odsłonę portalu Ogido.pl jako pierwszy! Wykorzystaj nowe funkcje, intuicyjny interfejs pracodawcy, usprawnione procesy obsługi ogłoszeń i rekrutacji. Zatrudniaj szybciej i prościej. Musisz wiedzieć, że Ogido.pl gromadzi informacje o pracownikach z różnych branż - administracji, finansów, budownictwa, informatyki, produkcji, transportu i wielu innych. Razem z Ogido.pl dotrzesz do tysięcy specjalistów, gotowych podjąć pracę w Twojej firmie od zaraz! Jeżeli nie wiesz jak zacząć, zgłoś się do nas. Doradzimy Ci jak ma wyglądać Twoja oferta, jak ją wyróżnić, a nawet sami znajdziemy Ci pracownika! Poznaj wszystkie możliwości i udoskonalaj swoją firmę razem z Ogido.pl!

Bądź pierwszy
Ukryj rekrutację…

Ukryj rekrutację…

Nie odkrywaj wszystkich kart od początku. Udostępnij tylko wybraną przez siebie część danych o prowadzonej rekrutacji. Kandydat zobaczy jedynie informację o stanowisku i wymiarze godzin, ale nie pozna dokładnych danych o firmie, do której wysyła zgłoszenie. Dzięki temu zabiegowi tylko Ty będziesz wiedział o prowadzonej rekrutacji. Nie wprowadzisz zamieszania wśród swoich pracowników i kolejne dni w biurze będą się toczyć własnym rytmem. Ta opcja premium dostępna jest teraz 50% taniej!

… i zoptymalizuj proces

Rejestrując profil pracodawcy w portalu Ogido.pl otrzymujesz dostęp do naszego modułu zarządzania nadesłanymi CV i listami motywacyjnymi. Nie musisz tworzyć nowej skrzynki pocztowej i pobierać plików na dysk komputera. Wszystkie zgłoszenia kandydatów przejrzysz z poziomu portalu Ogido.pl. Poznasz dane kandydata, jego doświadczenie, ścieżkę edukacji i dodatkowe informacje. Posegregujesz zgłoszenia, nawiążesz kontakt i szybko zatrudnisz odpowiedniego specjalistę. Zaufaj nowoczesnym rozwiązaniom i nie trać czasu.

… i zoptymalizuj proces
Automatyzuj procesy

Automatyzuj procesy

Nie zgłosił się do Ciebie odpowiedni kandydat? Chcesz poświęcić więcej czasu na rekrutację i znaleźć naprawdę odpowiedniego specjalistę na oferowane stanowisko? Czujesz, że może być jeszcze lepiej? Skorzystaj z usługi premium Duplikuj ofertę, która po 30 dniach automatycznie odświeży Twoje ogłoszenie! Zgłoszenia kandydatów będą nadal przychodzić, a Ty nie stracisz czasu na ponowne wystawienie swojej oferty i uzupełnienie informacji. Zaoszczędzony poświęć na planowanie rozwoju swojej firmy! Skorzystaj z promocji 50%!

Wyróżnij się z Ogido.pl!

Na pewno chcesz, aby Twoja oferta pracy była na szczycie listy. Chcesz otrzymać zgłoszenia od najlepszych kandydatów i zakończyć proces rekrutacji jak najszybciej. Umożliwimy Ci to! Wyróżnij logo firmy, określ bezpośrednią lokalizację miejsca pracy, ustaw automatyczne odświeżanie oferty. Oznacz swoje ogłoszenie mianem SUPER OFERTY i zapewnij sobie większą liczbę zgłoszeń i szybsze zakończenie rekrutacji. W związku z premierą nowej odsłony portalu Ogido.pl - dostaniesz te usługi aż 50% taniej! Utwórz profil pracodawcy już teraz!

Wyróżnij się z Ogido.pl!
Bądź Pracodawcą Premium!

Bądź Pracodawcą Premium!

Zależy nam, aby było Ci z nami jak najlepiej. Chcemy Ci pomóc w rozwoju firmy i w zatrudnieniu jak najlepszego specjalisty. Wiemy, że każdy może mieć różne potrzeby. Jeżeli nasza standardowa oferta usług dodatkowych nie pokrywa się z Twoimi oczekiwaniami, skontaktuj się z nami, a nasi doradcy na pewno skonfigurują optymalną ofertę dla Ciebie. Zakres możliwości jest ogromny. Z portalem Ogido.pl staniesz się pracodawcą, jakiego potrzebuje rynek, bo prawdziwi bohaterowie nie noszą peleryny. Nie zastanawiaj się, skontaktuj się z nami.

Baza specjalistów
Baza specjalistów

Portal Ogido.pl daje Ci dostęp do szerokiej bazy specjalistów różnych dziedzin. To najlepsze miejsce, aby znaleźć pracownika pasującego do potrzeb Twoich i Twojej firmy. Zadbaj o rozwój swojej działalności przy drobnej pomocy Ogido.pl!

Rekrutacja w jednym miejscu
Rekrutacja w jednym miejscu

Uzupełnij informacje o firmie, opublikuj ofertę i wyróżnij ją. Śledź napływ zgłoszeń w module zarządzania CV i wybieraj najlepszych kandydatów. Oszczędź pieniądze i zyskaj czas, który przeznaczysz na swoje codzienne zadania.

Daj się zobaczyć
Daj się zobaczyć

Skorzystaj z usług premium dla pracodawców portalu Ogido.pl. Wyróżnij swoje ogłoszenie, pokaż logo, automatycznie odświeżaj ofertę. Najbardziej zainteresowani kandydaci zobaczą Twoją ofertę jako pierwszą i na pewno się odezwą! Teraz 50% taniej!

Drogi pracodawco

Po otrzymaniu wiadomości od Państwa nasz konsultant odezwie się w ciągu 1 dnia roboczego.

Administratorem danych osobowych jest Ogido Sp. z o.o. Informujemy o prawie wglądu i wnoszenia poprawek do zebranych danych osobowych, a także o prawie do żądania zaprzestania przetwarzania danych osobowych oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania tych danych, które należy zgłaszać na adres Ogido Sp. z o.o. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.