Rejestracja pracownika
Zarejestruj się przez social media
Albo skorzystaj z poniższego formularza
Hasło powinno składać się z min. 8 znaków. Zachęcamy również, aby hasło składało się różnych grup znaków: małe litery, wielkie litery, cyfry, znaki specjalne.
Pola oznaczone gwiazdką * są wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacyjnym, poprzez ich udostępnienie na potrzeby rekrutacji organizowanych przez pracodawców, w tym także partnerów serwisu OGIDO serwis rekrutacyjny, poszukującym za pomocą serwisu OGIDO serwis rekrutacyjny, pracowników. W tym przypadku wyrażasz zgodę, na to, abyśmy udostępniali Twoje dane osobowe podane przez Ciebie w serwisie, zawarte m.in. w formularzu rejestracyjnym, formularzu aplikacyjnym, jak również w Twoim CV i liście motywacyjnym potencjalnym pracodawcom, w tym także partnerom serwisu OGIDO serwis rekrutacyjny, poszukującym za pomocą serwisu OGIDO serwis rekrutacyjny pracowników, w celu rekrutacyjnym. Informujemy, iż oceniamy Twoje preferencje i aktywności w Serwisie, aby właściwie dopasować wysyłane do Ciebie oferty pracy do Twoich potrzeb i oczekiwań. Wykorzystujemy do tego także podane przez Ciebie w serwisie, m.in. w formularzu rejestracyjnym, formularzu aplikacyjnym, jak również w Twoim CV i liście motywacyjnym dane osobowe.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacyjnym, poprzez wysyłania na podany przeze mnie e-mail dopasowanych ofert pracy. W tym celu przetwarzamy Twoje dane osobowe podane w serwisie, zawarte m.in. w formularzu rejestracyjnym, formularzu aplikacyjnym, jak również w Twoim CV i liście motywacyjnym. Informujemy, iż oceniamy Twoje preferencje i aktywności w Serwisie, aby właściwie dopasować wysyłane do Ciebie oferty pracy do Twoich potrzeb i oczekiwań. Wykorzystujemy do tego także podane przez Ciebie w serwisie, m.in. w formularzu rejestracyjnym, formularzu aplikacyjnym, jak również w Twoim CV i liście motywacyjnym dane osobowe.

Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych, wskazanych przeze mnie w procesie aplikacji, umieszczonych zarówno w formularzu aplikacyjnym, jak również w jego załącznikach (CV i liście motywacyjnym), pracodawcom poszukujących za pomocą Serwisu pracowników w moim zawodzie, w tym Partnerom Serwisu OGIDO serwis rekrutacyjny, w celach rekrutacyjnych, zarówno obecnie, jak i w przyszłości. Wyrażam zgodę na przesyłanie drogą elektroniczna pochodzących od OGIDO spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Prószkowie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz usług i produktów jej Partnerów.