LA Recolte Winobranie Francja okręg Beaujolais

Numer referencyjny: 08-2020

Winobranie Francja 2020 okręg Beaujolais

Francja, winobranie, praca, przygoda, miło spędzony czas!

To wszytko czeka na Ciebie podczas winobrania.

Jeśli jesteś

- osobą pracująca i posiadasz co najmniej 15 dni urlopu,

- studentem/uczniem,

- osobą na własnej działalności,

- potrzebujesz dodatkowej gotówki,

- chcesz aktywnie spędzić urlop,

- jesteś dyspozycyjny / dyspozycyjna pod koniec sierpnia oraz na początku września.

- nie boisz się pracy fizycznej.

Właśnie znalazłeś ofertę pracy idealną dla Ciebie. Poszukujemy pracowników sezonowych do prac podczas winobrania we Francji w okręgu Beaujolais.

Poszukujemy:

- osób z własnym transportem. Rozpoczęcie pracy między 22 a 27 sierpnia. Miło widziane grupy zorganizowane.

Warunki pracy: Praca przy zbiorze winogron. Krzaczki niskie, pozycja pracy pochylona bądź w przyklęku.

Zapewniony dojazd na pole. Pracodawca zapewnia niezbędny sprzęt do pracy( m. in. sekator, wiaderko, kosz) oraz wodę pitną i bagietki. Praca wykonywana jest codziennie. Również w niekorzystne warunki atmosferyczne.

W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny.

Aplikacja możliwa wyłącznie poprzez wypełnienie formularza aplikacyjnego dostępnego pod linkiem: https://docs.google.com/forms/d/1ZZI_iPrd8fM8Th4NyoArKQB4XMtO6YvhjLdCzpbs01A/edit?usp=sharing

Oferujemy

Praca obejmuje około 15dni +/- 3 dni.

Umowa sezonowa o pracę podpisywane bezpośrednio z pracodawcą francuskim. Wynagrodzenie 1300€ netto wypłacane w gotówce w ostatni dzień pracy. Zakwaterowanie nieodpłatne na terenie winnicy: kuchnia wyposażona (kuchenki gazowe, kuchenki mikrofalowe, lodówki, naczynia, garnki), prysznice z ciepła wodą, jadalnia.

Zakres obowiazków

Zakres obowiązków: ścinanie kiści winogron sekatorem, noszenie kosza.

Wymagania

Wymagania:

  • Dobra kondycja fizyczna,
  • Chęć do pracy,
  • umiejętności pracy w grupie,
  • punktualność,
  • pracowitość.

Dołącz list motywacyjny
LA RECOLTE PIOTR SWARYCZEWSKI
Szczegóły oferty
    1. Villefranche-sur-Saône - Francja
  • Wymiar pracy
    1. Praca tymczasowa
  • Data dodania
    1. 02.07.2020
Wynagrodzenie miesięczne
  • Kwota netto
    1. 1 300,00 EUR