SPAWACZ MIG/MAG

To ogłoszenie zostało zarchiwizowane

Nasza Firma posiada kontakty z liderami branży przemysłowej w Polsce i za granicą.
Obecnie intensywnie poszukujemy kandydatów na stanowisko spawacz MIG/MAG

w województwie Lubuskim, Dolnośląskim oraz Opolskim.

Dzięki mocno rozwiniętej współpracy z naszymi partnerami, możemy zaoferować

dla naszych pracowników najbardziej odpowiednie miejsce pracy.

Наша фірма має контакти з лідерами промислових галузей в Польщі та закордоном.

На даний момент шукаємо кандидатів на посаду зварювальник MIG/MAG (воєводство Західнопоморське)

Oferujemy

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o legalną umowę na długi okres,

- ubezpieczenie

- zakwaterowanie

- pomoc w uzyskaniu certyfikatów

- uzyskanie niezbędnych dokumentów pobytowych dla obcokrajowców

Пропонуємо:

- робота в фірмі з усталеною позицією

- проживання

- сприяємо у виготовленні дозволу на працю, дозволу на проживання (карти побиту)

- стабільна зайнятість

Zakres obowiazków

Obowiązki:

- spawanie metodą MIG/MAG 135,136

- spawanie stali czarnej, stali nierdzewnej

- praca z dokumentacją techniczną

- wykonywanie prostych prac ślusarskich

Обов'язки:

- зварювання методом MIG/MAG

- зварювання чорної сталі, нержавіючої сталі

- праця із технічною документацією

- виконання простої слюсарської роботи

Wymagania

Wymagania:

- doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

- umiejętność spawania FW (spoiny wielościegowe)

- umiejętność spawania BW (blachy o grubości min 15mm)

- aktualne certyfikaty spawalnicze – mile widziane

- dokładność i sumienność

- pracowitość

- dyspozycyjność

Prosimy o przesłanie skanów certyfikatów.

Вимоги:

- професійний досвід на подібному місці праці

- вміння зварювання FW (кілька рівневі шви)

- вміння зварювання BW (металеві листи з мінімальною товщиною 15 мм)

- сертифікат 136, 135

- актуальні сертифікати зварювальника – додатковий плюс

- точність і ретельність

- працьовитість

Do aplikacji możesz dołączyć jedno CV oraz jeden list motywacyjny.

Twoje CV wygenerowane przez Ogido.pl
Kliknij tutaj, aby użyć darmowego kreatora CV

Dołącz CV

Dołącz list motywacyjny
Z-POL
Szczegóły oferty
  • Wymiar pracy
    1. Pełny etat
  • Data dodania
    1. 29.04.2020
Wynagrodzenie za godzinę
  • Kwota netto
    1. 23,00 PLN

Masz pytania? Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Zapraszamy do kontaktu Kontakt mailowy biuro@ogido.pl +48 722 002 940