Serwisant klimatyzacji i wentylacji

Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.

Obecnie poszukujemy dla naszego Klienta - producenta i dystrybutora urządzeń i rozwiązań HVAC - osoby do pracy, na stanowisku:

Miejsce pracy: okolice Łodzi, Radomia i Skierniewic

Oferujemy

Pracodawca oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (system zadaniowy czasu pracy),
  • atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy,
  • pakiet szkoleń technicznych/obsługa klienta itp.,
  • dużą samodzielność m.in. w zakresie elastycznego planowania pracy własnej,
  • narzędzia pracy (telefon, komputer, samochód służbowy),
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych.
Zakres obowiazków

Jakie będą Twoje zadania na tym stanowisku:

  • aktualne przeglądy i bieżąca obsługa serwisowa klientów,
  • wykonywanie napraw i usuwanie usterek,
  • cykliczna konserwacja urządzeń,
  • sporządzanie dokumentacji serwisowej z wykonanych prac.
Wymagania

Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli:

  • masz doświadczenie w branży na podobnym stanowisku,
  • posiadasz wykształcenie branżowe (np. inżynieria środowiska/budowa maszyn itp.),
  • znasz podstawy elektrotechniki/elektroniki,
  • cechują Cię: dobra organizacja pracy, umiejętność pracy pod presją czasu,
  • prawo jazdy kat. "B",
  • masz uprawnienia SEP - atut mile widziany.

Dołącz list motywacyjny
Business Bridge Group
Szczegóły oferty
    1. Łódź - łódzkie , Polska
  • Wymiar pracy
    1. Pełny etat
  • Data dodania
    1. 18.03.2020