Produkcja elementów betownowych (k/m) Darmowe zakwaterowanie

Numer referencyjny: 6760
To ogłoszenie zostało zarchiwizowane

Poszukujemy pracowników na produkcję prefabrykatów (elementów betonowych) do 92708 Mantel (Bawaria)   około 550 km. od Opola / Wrocławia

Opis stanowiska pracy:

- przygotowywanie betonu i produkcja rur żelbetowych,

- przygotowanie zbrojenia prefabrykowanych elementów,

- obsługa maszyn wspierających produkcję prefabrykowanych elementów,

- betonowanie i czyszczenie prefabrykowanych elementów

Oferujemy

- 1600€ netto przy 168 godzinowym  wymiarze czasu pracy,

- stabilne długoterminowe zatrudnienie,

- pracodawca zapewnia bezpłatne zakwaterowanie!!!

Wymagania

- komunikatywnej znajomości języka niemieckiego,

- prawo jazdy kat. B i własny środek transportu będą dodatkowym atutem,

- doświadczenia w pracach betoniarskich/ murarskich

Do aplikacji możesz dołączyć jedno CV oraz jeden list motywacyjny.

Twoje CV wygenerowane przez Ogido.pl
Kliknij tutaj, aby użyć darmowego kreatora CV

Dołącz CV

Dołącz list motywacyjny
Carpediem Poland Sp. z o.o.
Szczegóły oferty
    1. Mantel - Niemcy
  • Wymiar pracy
    1. Pełny etat
  • Wymagane języki
    1. niemiecki
  • Data dodania
    1. 07.07.2020
Wynagrodzenie miesięczne
  • Kwota netto
    1. 1 600,00 EUR

Masz pytania? Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Zapraszamy do kontaktu Kontakt mailowy biuro@ogido.pl +48 722 002 940