Specjalist.ds. rekrutacji z j.ukr./j.ros. Gliwice

To ogłoszenie zostało zarchiwizowane

Opis

Miejsce pracy: Gliwice

Oferujemy

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zdobycie wiedzy z zakresu zatrudniania cudzoziemców i prawa pracy
  • Pracę w międzynarodowym środowisku, szkolenia , spotkania integracyjne
Zakres obowiazków

Zakres obowiązków:

  • przyjmowanie i realizacja zleceń rekrutacyjnych od bezpośredniego przełożonego,
  • tworzenie i zarządzanie bazą danych kandydatów,
  • działania marketingowe w celu pozyskania kandydatów do pracy,
  • przygotowywanie i nadzór nad dokumentacją personalną kandydatów i pracowników,
  • terminowe i kompletne sporządzanie dokumentacji osobowej i przekazywanie do Działu Personalnego firmy,
  • pozyskiwanie i bieżąca współpraca z klientami firmy w zakresie rekrutacji pracowników (pośrednicy, kierownicy, brygadziści, pracownicy obsługiwanych projektów),
  • rekrutacja i selekcja kandydatów do pracy,
  • planowanie strategii rekrutacyjnej m.in. cudzoziemców przy uwzględnieniu oczekiwań pracodawcy,
  • terminowe sporządzanie raportów, opinii itp.,
  • współpraca z urzędami i innymi instytucjami w ramach powierzonych zadań
  • efektywna współpraca z innymi działami firmy,
  • budowanie pozytywnych relacji ze współpracownikami i klientami pracodawcy,
  • dbanie o terminowość i rzetelność powierzonych zadań.
Wymagania

Wymagania:

  • Znajomość języka ukraińskiego lub j.rosyjskiego w stopniu bardzo dobrym
  • Dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office
  • Umiejętność pracy w zespole, terminowość, dokładność
  • Komunikatywność i dobra organizacja pracy własnej

Do aplikacji możesz dołączyć jedno CV oraz jeden list motywacyjny.

Twoje CV wygenerowane przez Ogido.pl
Kliknij tutaj, aby użyć darmowego kreatora CV

Dołącz CV

Dołącz list motywacyjny
Personnel International BPO Sp. z o.o.
Szczegóły oferty
    1. Gliwice - śląskie , Polska
  • Wymiar pracy
    1. Pełny etat
  • Wymagane języki
    1. rosyjski
    2. ukraiński
  • Wymagane umiejętności
    1. Reguły HR
    2. Samodyscyplina i wytrzymałość fizyczna
  • Data dodania
    1. 19.06.2020

Masz pytania? Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Zapraszamy do kontaktu Kontakt mailowy biuro@ogido.pl +48 722 002 940