Biuro obsługi klienta: biuro@ogido.pl

Praca w Holandii OD ZARAZ

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Pracownik sezonowy w Holandii od zaraz

Opis stanowiska:

  • praca na produkcji - pakowanie, kontrola, sortowanie, etykietowanie roślin zielonych , warzyw, owoców i produktów spożywczych
  • praca na halach magazynowych, w przetwórstwie żywności, przemyśle lekkim
  • praca szklarniowa przy różach
Oferujemy

  • bardzo dobre wynagrodzenie - zawsze na czas
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • minimum formalności
  • dojazd do pracy na terenie Holandii
  • zakwaterowanie w hotelach pracowniczych oraz mieszkaniach o dobrym standardzie
  • stawki wiekowe dużo wyższe niż w innych biurach
  • dodatkowe środki ostrożności w czasie pandemii
  • elektroniczne podpisanie umowy
Zakres obowiazków

Wymagania

Wymagamy:

  • chęci oraz pełnego zaangażowania w wykonywanej pracy
  • znajomość języka angielskiego, mile widziana (nie wymagane)
  • prawo jazdy będzie dodatkowym atutem
  • dyspozycyjność na minimum 12 tygodni  (możliwość pracy na dłużej)

Do aplikacji możesz dołączyć jedno CV oraz jeden list motywacyjny.

Twoje CV wygenerowane przez Ogido.pl
Kliknij tutaj, aby użyć darmowego kreatora CV

Dołącz CV

Dołącz list motywacyjny
Szczegóły oferty
    1. Etten-Leur - Holandia
  • Wymiar pracy
    1. Praca tymczasowa
  • Wymagane umiejętności
    1. Zdolność manualna
  • Data dodania
    1. 05.02.2021
Wynagrodzenie za godzinę
  • Kwota brutto
    1. 10,24 EUR