Praca w centrum logistycznym - Parzeniew, Pruszków

Pracownik magazynowy : Parzniew, Pruszków

Międzynarodowa Grupa Personnel (Personnel International BPO i Personnel Group) działająca w Polsce i Niemczech oferuje pracę w centrach logistycznych w Polsce

www.personnel-international.com

Miejsca pracy: Parzniew, Pruszków

System pracy: 2-zmianowy system pracy, 8-12 godzin dziennie, możliwość pracy 6 dni w tygodniu. Dzienne oraz nocne zmiany, 1 lub 2 przerwy w ciągu dnia.

Oferujemy

Zapewniamy:

  • bezpłatne uzyskanie uprawnień na obsługę wózków jezdniowych (pod warunkiem przepracowania okresu umowy),
  • bezpłatne szkolenie na operatora wysokiego składu, koszt egzaminu UDT pokrywa w 50% pracodawca,
  • bezpłatny 1 lub 2 posiłki dwudaniowe w ciągu dnia pracy (w zależności od ilości godzin),
  • bezpłatna opieka fizjoterapeuty,
  • bezpłatne ubranie robocze,
  • bezpłatna pomoc w założeniu konta bankowego,
  • dojazd do pracy firmowym minibusem,
  • możliwość otrzymania bezpłatnie karty MultiSport,
  • możliwość uzyskania zaliczki na poczet wynagrodzenia,
  • premia za jakość pracy i wydajność,
  • premia za przepracowany okres zgodnie z zawartą umową,
  • opieka koordynatora w Twoim języku,
  • legalne zatrudnienie,
  • terminowo wypłacane wynagrodzenie do 20-go każdego miesiąca na konto pracownika,
  • stabilną pracę z możliwością awansu,
Zakres obowiazków

Obowiązki: kompletowanie towaru według zamówienia. Obsługa wózków jezdniowych unoszących i/lub podnośnikowych, skanerów, terminali.

Wymagania

Wymagania:

  • chęć do pracy i zarabiania,
  • uprawnienia na obsługę wózków jezdniowych unoszących i/lub podnośnikowych,
  • zaświadczenie psychotechniczne – 65 zł (możliwość uzyskania zaliczki na ten cel)
  • badanie Sanepid (ok. 80-100 zł)

Dołącz list motywacyjny
Personnel International BPO Sp. z o.o.
Szczegóły oferty
    1. Pruszków - mazowieckie , Polska
  • Wymiar pracy
    1. Pełny etat
  • Data dodania
    1. 04.05.2020