Poszukiwani elektrycy do pracy w Niemczech

Numer referencyjny: KOM -000-2020 - PL
To ogłoszenie zostało zarchiwizowane

Firma HR XPERIENCE GmbH z siedzibą w Hoppegarten (Niemcy) poszukuje do pracy kandydatów na stanowisko:

TECHNIK ELEKTRYK W DZIALE UTRZYMANIA RUCHU

Miejsce pracy: Übach-Palenberg

Rozpoczęcie pracy: od zaraz

Oferujemy

Czeka na Ciebie:

 -zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony,

 -indywidualne szkolenia i możliwości rozwoju,

 -atrakcyjne wynagrodzenie,

 -opieka zdrowotna w miejscu pracy,

 -gwarantowane 38 h pracy w tygodniu.

Zakres obowiazków

Opis stanowiska:

-utrzymanie ciągłości procesu produkcyjnego,

 -nadzór nad montażem i uruchamianiem elektrotechnicznych instalacji energetycznych i technologicznych,

 -konserwacja oraz usuwanie awarii urządzeń elektrycznych,

 -realizowanie przeglądów technicznych maszyn i urządzeń.

Wymagania

Dołącz do nas, jeśli masz:

 -min. średnie wykształcenie techniczne,

 -doświadczenie i wiedza z zakresu działania i napraw instalacji elektrycznych oraz z -zakresu przeglądów, konserwacji i remontów maszyn oraz urządzeń,

 -znajomość języka niemieckiego na poziomie min. B2,

 -doświadczenie ze sterowaniem SPS,

 -wiedza w zakresie instalacji rozdzielnic niskiego i wysokiego napięcia,

 -samodzielność w działaniu.

Do aplikacji możesz dołączyć jedno CV oraz jeden list motywacyjny.

Twoje CV wygenerowane przez Ogido.pl
Kliknij tutaj, aby użyć darmowego kreatora CV

Dołącz CV

Dołącz list motywacyjny
HR Xperience Poland Sp. z o.o.
Szczegóły oferty
    1. Übach-Palenberg - Niemcy
  • Wymiar pracy
    1. Pełny etat
  • Data dodania
    1. 04.02.2020
Wynagrodzenie za godzinę
  • Kwota brutto
    1. 1,00 EUR

Masz pytania? Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Zapraszamy do kontaktu Kontakt mailowy biuro@ogido.pl +48 722 002 940