Monter konstrukcji stalowych + spawacz MIG MAG

Numer referencyjny: PRZEM.NL.101

AFZ Group Sp. z o.o. to certyfikowana agencja pośrednictwa pracy wpisana do rejestru podmiotów prowadzących Agencję zatrudnienia pod numerem 15715. Jesteśmy dla przedsiębiorstw partnerem świadczącym usługi w zakresie optymalizacji procesów rekrutacji pracowników. Realizujemy projekty w Polsce i zagranicą. Dajemy naszym kandydatom nowe możliwości rozwoju zawodowego. Oferujemy prace sezonowe i na dłuższy okres w różnych branżach gospodarki. Firma zajmuje się przygotowywaniem konstrukcji nośnych ze stali czarnej.

Oferujemy
  • Wynagrodzenie od 15€ brutto za godzinę pracy w zależności od doświadczenia i umiejętności (11-12 € netto/h)
  • Przy 40 godzinach pracy wynagrodzenie netto +/- 440€ (po odliczeniu kosztów zakwaterowania, ubezpieczenia, podatków itd.)
  • Stała stabilna praca, 40 godzin tygodniowo + nadgodziny
  • Możliwość rozwoju i kontraktu bezpośredniego w firmie
  • Zakwaterowanie w domach o dobrym standardzie (+/-85€ tygodniowo)
  • Ubezpieczenie (24€ tygodniowo)
  • Pomoc polskiego koordynatora
Zakres obowiazków
  • Spawanie belki ze stali czarnej w pozycji pachwinowej i podolnej
  • Montaż konstrukcji na podstawie rysunku
  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy
  • Tworzenie części zespołu rzemieślniczego w firmie
Wymagania
  • Doświadczenie w montażu wielkogabarytowych konstrukcji nośnych
  • Ważny certyfikat spawalniczy
  • Doświadczenie w spawaniu stali czarnej w pozycji pachwinowej i podolnej
  • Świetna znajomość rysunku technicznego
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub holenderskiego
  • Zaangażowanie w obowiązki
  • Gotowość do wykonywania nadgodzin
  • Prawo jazdy i własny samochód będzie dodatkowym atutem

Dołącz list motywacyjny
AFZ Group Sp. z o.o.
Szczegóły oferty
    1. Akersloot/Zwaag - Holandia
  • Wymiar pracy
    1. Pełny etat
  • Wymagane języki
    1. angielski
  • Data dodania
    1. 14.08.2019