Malarz (K/M). Stawki od 2000€

Numer referencyjny: 6760
To ogłoszenie zostało zarchiwizowane

Malarz (K/M). Wynagrodzenie od 2000€ netto/ m-c wzwyż

Dla naszego klienta w Niemczech na Bawarii w okolicy München poszukujemy doświadczonych/ samodzielnych malarzy.

Oferujemy

wynagrodzenie od 2000€ netto/ miesięcznie wzwyż w zależności od kwalifikacji,

- niemiecką umowę o pracę z pełnym pakietem świadczeń socjalnych,

- zapewniamy zakwaterowanie

Zakres obowiazków

Opis stanowiska pracy:

- malowanie pomieszczeń wewnątrz budynków,

- tapetowanie,

- szpachlowanie,

- lakierowanie okien i drzwi.

Wymagania

Wymagamy:,

- mile widziane p. jazdy kat. B i własny środek transportu,

- znajomości języka niemieckiego

- doświadczenia jako malarz i/ lub wykształcenia

Osoby zainteresowane prosimy o nadesłanie CV

Do aplikacji możesz dołączyć jedno CV oraz jeden list motywacyjny.

Twoje CV wygenerowane przez Ogido.pl
Kliknij tutaj, aby użyć darmowego kreatora CV

Dołącz CV

Dołącz list motywacyjny
Carpediem Poland Sp. z o.o.
Szczegóły oferty
    1. Monachium - Niemcy
  • Wymiar pracy
    1. Pełny etat
  • Wymagane języki
    1. niemiecki
  • Data dodania
    1. 11.05.2020
Wynagrodzenie miesięczne
  • Kwota netto
    1. 2 000,00 EUR

Masz pytania? Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Zapraszamy do kontaktu Kontakt mailowy biuro@ogido.pl +48 722 002 940