Inżynier Utrzymania Ruchu (Absolwent)

Numer referencyjny: IUR/12810
To ogłoszenie zostało zarchiwizowane

Dla naszego Klienta - dużej, renomowanej firmy produkcyjnej zlokalizowanej w Tychach - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Tychy

Nr ref. IUR/12810

Poszukujemy absolwenta studiów wyższych technicznych, który chce się rozwijać i szkolić.
Zapewniamy profesjonalne szkolenia i jasną ścieżkę rozwoju w firmie mającej nowoczesne, zaawansowane linie produkcyjne.
Nie wymagamy doświadczenia, jedynie wykształcenie kierunkowe - kierunki elektryka, automatyka lub pokrewne.

Najważniejsze obowiązki:

  • nauka i specjalistyczne szkolenie w obszarze utrzymania ruchu,
  • po wyszkoleniu i nabyciu umiejętności - objęcie samodzielnego stanowiska Inżyniera Utrzymania Ruchu.

Wymagania:

  • absolwent studiów wyższych – kierunki elektryka, automatyka lub pokrewne,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność rozwiązywania problemów,
  • motywacja do pracy,
  • odpowiedzialność.

Oferujemy:

  • stabilną pracę w międzynarodowej dynamicznej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • umowa o pracę,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • dostęp do nowoczesnych technologii,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

CV prosimy przesyłać na adres:

Do aplikacji możesz dołączyć jedno CV oraz jeden list motywacyjny.

Twoje CV wygenerowane przez Ogido.pl
Kliknij tutaj, aby użyć darmowego kreatora CV

Dołącz CV

Dołącz list motywacyjny
Talent Partners
Szczegóły oferty
    1. Tychy - śląskie , Polska
  • Wymiar pracy
    1. Pełny etat
  • Data dodania
    1. 10.10.2019

Masz pytania? Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Zapraszamy do kontaktu Kontakt mailowy biuro@ogido.pl +48 722 002 940