Inżynier Produkcji

Numer referencyjny: IP_0821_BUD2

Dla naszego Klienta międzynarodowej firmy produkcyjnej poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferujemy

Oferujemy:

  • umowa o pracę na pełen etat
  • wynagrodzenie miesięczne powiększone o premie
  • pakiety szkoleń rozwijających kwalifikacje
  • świadczenia socjalne karta Multisport  lub Sport i Kultura, dofinansowanie do wypoczynku „wczasy pod gruszą”, bonusy świąteczne, ścieżki karier, extra premia za polecenie pracownika, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego, nagrody jubileuszowe firmowe imprezy integracyjne, też w ramach działów.
  • możliwość pracy w międzynarodowym środowisku i  rozwoju zawodowego
  • praca w systemie jedno- zmianowym.

Zakres obowiazków

Zakres zadań na stanowisku:

  • Wsparcie Kierownika Produkcji w organizacji pracy zespołu produkcji i inwestycji
  • Ciągła optymalizacja procesów produkcyjnych, BHP i ochrony środowiska
  • Koordynowanie pracownikami odpowiedzialnymi za utrzymanie poszczególnych obszarów produkcyjnych i planowanie produkcji.
  • Uczestnictwo w planowaniu budżetu produkcyjnego, w tym inwestycyjnego i jego realizacji

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe inżynierskie
  • Mile widzialne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub w zarządzaniu związane z zarządzaniem zespołem w firmie produkcyjnej
  • Znajomość programów ERP, Bardzo dobra znajomość programu Excel
  • Umiejętność analitycznego myślenia, umiejętność prezentacji i obróbki pozyskanych danych
  • Praca pod presją czasu i otoczenia, umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji
  • Znajomość języka angielskiego – mile widziana.

Dołącz list motywacyjny
PGB Human Resources Sp. z o.o.
Szczegóły oferty
    1. Środa Wielkopolska - wielkopolskie , Polska
  • Wymiar pracy
    1. Pełny etat
  • Wymagane umiejętności
    1. Produkcja Lean
  • Data dodania
    1. 13.08.2021