Elektryk

Elektryk

Dla naszego partnera biznesowego poszukujemy kandydatów (M/K) na stanowisko:

Elektryk (M/K)

Opis stanowiska:

  •  wykonywanie instalacji elektrycznych w zabudowie mieszkaniowej
  • montaż elementów elektrycznych
  • dbałość o jakość wykonananej pracy
Oferujemy
  • stabline zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zapewniamy zakwaterowanie
  • organizujemy dojazdy do pracy
  • opiekę koordynatora
  • pracę w systemie dwuzmianowym

Wymagania
  • umiejętność czytania rysunku i dokumentacji technicznej
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • dobra organizacja pracy własnej

Kandydatów, spełniających wymogi oferty - zapraszamy do wysyłania swoich aplikacji

legierska@diwa-personalservice.pl , jaroslav@diwa-personaservice.pl

Jeśli masz dodatkowe pytania - zapraszamy do kontaktu telefonicznego - rekrutację prowadzi

Sylwia, tel. 668 555 113 , Jaroslav tel. 887 049 998

Dołącz list motywacyjny
Carpediem Poland Sp. z o.o.
Szczegóły oferty
    1. Wrocław - dolnośląskie , Polska
  • Wymiar pracy
    1. Pełny etat
  • Data dodania
    1. 14.04.2020
Wynagrodzenie za godzinę
  • Kwota brutto
    1. 23,82 PLN