Dyrektor ds. Sprzedaży i Rozwoju Produktów Ekologicznych

Oferujemy

Pracodawca oferuje:

  • atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia (możliwość pracy zdalnej),
  • pracę w zespole profesjonalistów, miłośników i pasjonatów niekonwencjonalnych rozwiązań produktowych dla branży rolnej,
  • realny wpływ na wdrażanie strategii sprzedażowej i rozwoju produktów na rynku rolnym produktów ekologicznych dla rolnictwa,
  • partnerskie relacje.
Zakres obowiazków

Jakie będą Twoje zadania na tym stanowisku:

  • kreowanie i wdrażanie strategii handlowej,
  • pozyskiwanie nowych klientów,
  • negocjowanie umów, budowanie partnerskich relacji biznesowych poprzez dystrybucję,
  • zarządzanie zespołami sprzedażowymi,
  • ocena i rozwój nowych możliwości sprzedażowych dla produktów firmy,
  • nadzór nad procesem rozwijania, wdrażania i utrzymywania na rynku nowych i istniejących produktów firmy,
  • poszukiwania nowych, unikatowych i niestandardowych tematów dla Działu R&D firmy w kraju i za granicą,
  • realizacja objętych planów i zadań sprzedażowych,
  • sporządzanie raportów i sprawozdań dla Zarządu spółki.
Wymagania

Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli:

  • posiadasz min. kilkuletnie doświadczenie w strukturach ogólnokrajowych (handlowych, rozwój produktu) lub/i zagranicznych w firmach działającej na rynku rolnym,
  • posiadasz niemalże ekspercką wiedzę z zakresu specyfiki branży rolnej w Polsce,
  • posiadasz wykształcenie kierunkowe - atut mile widziany,
  • znasz język angielski na poziomie komunikatywnym - atut mile widziany,
  • cechują Cię: duża, niestrukturalna elastyczność w myśleniu i działaniu, a także kreatywność do nowatorskiego podejścia do rolnictwa,
  • jesteś "przesiąknięty" branżą rolną, posiadasz szerokie relacje biznesowe w branży,
  • nabyłeś wysokich zdolności komunikacyjnych, analitycznych, a także negocjacyjnych,
  • znasz dobrze pakiet MS Office (w szczególności program EXCEL),
  • posiadasz prawo jazdy kat. B.

Dołącz list motywacyjny
Business Bridge Group
Szczegóły oferty
    1. Wrocław - dolnośląskie , Polska
  • Wymiar pracy
    1. Pełny etat
  • Data dodania
    1. 29.01.2020