Cieśla konstrukcyjny - Norwegia

Oferujemy

Oferujemy:

  • Legalne zatrudnienie na czas określony w oparciu o umowę o prace zgodną z przepisami norweskiego Kodeksu Pracy
  • Umowę gwarantującą takie same warunki zatrudnienia i płacy, jak obowiązujące obecnie na norweskim rynku budowlanym
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zgodne ze standardami pracy w Norwegii oraz aktualnymi stawkami na rynku budowlanym –  200 - 240 NOK brutto/h (w zależności od projektu oraz doświadczenia i kwalifikacji kandydata)
  • Darmowy przelot do Norwegii (przy większości prowadzonych projektów)
  • Długoterminowe zlecenia
  • Pomoc przy zakwaterowaniu
  • Pełne ubezpieczenie zdrowotne, od nieszczęśliwych wypadków w miejscu pracy, odprowadzanie składek emerytalnych, zasiłek na dzieci, itp.
  • Możliwość skorzystania z feriepenger – 12%

Zakres obowiazków

Zadania:

Montaż konstrukcji domów drewnianych

Wymagania

Wymagania:

  • Minimum 2- letnie doświadczenie zawodowe
  • Praca zgodnie z rysunkiem technicznym
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Doświadczenie ze Skandynawii będzie dodatkowym atutem

Dołącz list motywacyjny
Adecco Poland Sp. z o.o.
Szczegóły oferty
    1. Bergen - Norwegia
  • Wymiar pracy
    1. Pełny etat
  • Wymagane języki
    1. angielski
  • Wymagane umiejętności
    1. Budownictwo
  • Data dodania
    1. 22.01.2020
Wynagrodzenie za godzinę
  • Kwota brutto
    1. 230,00 NOK