BLACHARZ SAMOCH. - NIEMCY - 2000-2300 EURO NETTO!

Dla naszego klienta w Niemczech poszukujemy bardzo dobrych blacharzy samochodowych.
Bardzo mile widziani kandydaci z umiejętnością i doświadczeniem w cynowaniu oraz doświadczeniem z aluminium. Prosimy o umieszczenie takiej informacji w CV.
Możliwość pracy w systemie 3/1 (3 tygodnie pracy, 1 tydzień wolnego) - na wybranych ofertach.

Prosimy nie aplikować jeśli nie spełniasz wszystkich powyższych wymogów.

Oferujemy

Oferujemy:

- 2000 - 2200 Euro Netto / m-c,
- Dla osób osób z komunikatywną znajomością języka niemieckiego wynagrodzenie 2100-2300 Euro Netto,
- Darmowe zakwaterowanie - dobre warunki, pokój 1-osobowy (blisko miejsca pracy),
- Niemiecka umowa,
- Praca na długi okres czasu, stabilne godziny pracy + możliwość nadgodzin,
- Możliwość pracy w systemie 3/1 (3 tygodnie pracy, 1 tydzień wolnego) - na wybranych ofertach,
- Możliwość pracy i zebrania doświadczenia z luksusowymi samochodami (Porsche, Lamborghini, Tesla itd) oraz z oldtimerami.

Bardzo dobra oferta pracy. Stabilne godziny oraz pewna i terminowe wynagrodzenia. 2000 - 2300 euro na rękę + darmowe zakwaterowanie.
Prosimy o przemyślane zgłoszenia tylko od osób, które posiadają doświadczenie, spełniają wszystkie kryteria oferty i mogą wyjechać w najbliższym czasie.

Zakres obowiazków

Zadania:
- Rozbieranie, klepanie, składanie;
- Naprawa uszkodzeń, wgnieceń, wymiana lub demontaż uszkodzonych elementów;
- Wyrównywanie zagnieceń blacharki;
- Przygotowywanie blachy, szpachlowanie, szlifowanie, montowanie;

Wymagania

Oczekujemy:
- Doświadczenie (min. 4 lata)
- Dla osób osób z komunikatywną znajomością języka niemieckiego wynagrodzenie 2100-2300 Euro netto,
- Umiejętność cynowania,
- Umiejętność pracy z aluminium,

Dołącz list motywacyjny
G-HR Group Sp. z o.o.
Szczegóły oferty
    1. Erfurt - Niemcy
  • Wymiar pracy
    1. Kontrakt
  • Data dodania
    1. 23.10.2019
Wynagrodzenie za godzinę
  • Kwota brutto
    1. 3 000,00 EUR