Biuro obsługi klienta: biuro@ogido.pl

Wykaz usług dla kandydatów

Załącznik nr 5 do Regulaminu Korzystania z Serwisu OGIDO Serwis rekrutacyjny

1. MOJE KONTO

Moje konto – usługa pozwalająca Użytkownikowi na wprowadzenie i przechowywanie w Serwisie podstawowych danych Użytkownika wskazanych w formularzu, takich jak m. in. imię, nazwisko, płeć, adres, kwestie zawodowe i uprawnienia, kontakt inne uprawnienia. Przechowywane za pomocą tej usługi dane Użytkownika mogą być w każdym czasie przez niego zmieniane, modyfikowane, aktualizowane poprzez wykorzystanie opcji „edytuj profil”. Użytkownik za pomocą swojego konta zarządza dostępnymi w Serwisie usługami według własnego uznania.

2. ULUBIONA OFERTA

Użytkownik może każdą interesującą go ofertę pracy dodać do swoich Ulubionych ofert. Pozwala mu to w szybszy sposób uzyskać dostęp do tej konkretnej oferty pracy. Ulubiona oferta widoczna jest za pośrednictwem konta Użytkownika. Użytkownik może swobodnie zarządzać ofertami pracy dodanymi do Ulubionych ofert.
Po zakończeniu terminu publikacji oferty pracy dodanej przez Użytkownika do Ulubionych ofert, Usługodawca uprawniony jest do jej usunięcie z Ulubionych ofert Użytkownika.

3. PODSUMOWANIE

Za pomocą tej usługi Użytkownik przechowuje swoją historię aplikowania na oferty pracy. Widoczne tam są wysłane aplikacje, oferty pracy dodane przez Użytkownika do Ulubionych, jak również zakończone rekrutacje.

4. FAQ

Usługa ta polega na udostępnieniu przez Usługodawcę odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania Użytkowników dotyczące funkcjonowania Serwisu i korzystania z niego.

5. APLIKUJ

Usługa polegająca na złożeniu za pośrednictwem Serwisu przez Użytkownika formularza aplikacyjnego wraz z załącznikami w postaci curriculum vitae (CV) i listu motywacyjnego, w odpowiedź na zamieszczoną w Serwisie ofertę pracy.

6. NEWSLETTER

Użytkownik ma możliwość skorzystania z usługi Newsletter dostępnej w Serwisie, poprzez wybranie tej opcji w Serwisie.
Korzystanie z usługi Newsletter jest dobrowolne i bezterminowe, z tym zastrzeżeniem, że Użytkownik może w każdym czasie zrezygnować z usługi Newsletter.
Użytkownik za pośrednictwem tej usługi będzie miał możliwość otrzymywania drogą elektroniczną, na podany adres e-mail, informacji w formie e-maila dotyczących interesujących go ofert pracy.
Użytkownik może w każdym czasie dokonać zmiany adresu e-mail, na który chce otrzymywać informację.
Newsletter wysyłany będzie przez Usługodawcę nie rzadziej niż 7 dni.

7. OFERTA PRACY

W zakładce Oferty pracy, znajdują się wszystkie aktualne ogłoszenia w serwisie. Oferty można wyszukiwać poprzez dowolne słowa kluczowe lub miejsce pracy, a także można skorzystać z filtrów wyszukiwania po lewej stronie: miejsce pracy, kategorie, zarobki i formy zatrudnienia. Pozwalają one na doprecyzowanie jakiego rodzaju pracy szuka Użytkownik. Po zastosowaniu filtrów, pojawiają się wszystkie oferty spełniające kryteria wyszukiwania.