Technik Obsługi Obiektu

Orienta Polska Sp. z o.o. to firma będąca częścią międzynarodowej Grupy Orienta działająca na podstawie wpisu do rejestru agencji zatrudnienia nr 13347. Posiadamy dwudziestoletnie doświadczenia na włoskim rynku pracy, co pozycjonuje nas w czołówce najważniejszych firm specjalizujących się w zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Obecnie dla naszego klienta: firmy działającej w sektorze energetycznym oraz usług dla obiektów poszukujemy kandydata na stanowisko:

Technika obiektu

Zakres obowiązków:

  • Obsług techniczna systemów: wentylacji i klimatyzacji, elektroenergetycznych, hydraulicznych, grzewczych, wodno-kanalizacyjnych.
  • Usuwanie awarii w urządzeniach technicznych
  • Odpowiedzialność za obsługę systemów niskoprądowych i automatykę
  • Monitoring mediów
  • Przygotowywania adekwatnych raportów oceniających stan techniczny urządzeń i budynku
  • Prowadzenie bieżącej dokumentacji
  • Zachowanie jakości i terminowości wykonanej usługi

Oczekiwania:

  • Wykształcenie średnie techniczne
  • Minimum dwuletnie doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Uprawnienia SEP
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność rozwiązywania problemów, oceny, planowania i organizacji pracy
  • Dyspozycyjność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność obsługi komputera – znajomość programów MS Word oraz MS Excel

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Pracę w ramach czterobrygadowego systemu czasu pracy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Benefity w ramach funduszu socjalnego
  • Dobrą atmosferę i warunki

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV za pomocą formularza zgłoszeniowego.

Zgodnie z art.6 ust.1 oraz 7 ust. 2 RODO - Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych przez Administratora danych, którym jest „ORIENTA POLSKA” Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-845) przy ul. Łuckiej 18 lok.7- dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji w tym na inne stanowiska oraz udostępnianie moich danych potencjalnym pracodawcom.

Aby zapewnić lepszą ochronę Państwa danych, przesłane CV zostanie zachowane w naszej bazie, dzięki czemu będą mieli Państwo stały dostęp do przechowywanych informacji oraz możliwość samodzielnego usunięcia swoich danych.
Równocześnie informujemy, że zgłoszenie swojej kandydatury jest równoznaczne z zapoznaniem się i zaakceptowaniem Polityki Prywatności dot. ochrony danych osobowych, zamieszczonej na naszej stronie internetowej www.orientapolska.pl.
Informujemy również, że niniejsze ogłoszenie skierowane jest do obu płci, oraz że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Certyfikat agencji zatrudnienia: 13347

Dołącz list motywacyjny
Orienta Polska
Szczegóły oferty
    1. Łódź - łódzkie , Polska
  • Wymiar pracy
    1. Pełny etat
  • Data dodania
    1. 05.03.2020
Wynagrodzenie miesięczne
  • Kwota brutto
    1. 2 500,00 PLN