Potrzebujesz pomocy?
Zostaw nam swojego maila i opisz krótko swój problem.

Chętnie pomożemy!

Adres e-mail:*
Opis problemu: *

* - oznacza pole obowiązkowe

Praca / Szczecin / MARKETING ASSISTANT (PRACOWNIK DS. MARKETINGU) Drukuj
MARKETING ASSISTANT (PRACOWNIK DS. MARKETINGU)
Szczecin, Zachodniopomorskie
Reklama / Grafika / Kreacja / Fotografia

Ogido portal pracy –  jesteśmy społecznie odpowiedzialni i dlatego wspieramy młodych ludzi w zdobywaniu doświadczenia i nabywaniu umiejętności, niezbędnych w przyszłej pracy zawodowej i budowaniu ścieżki kariery. Oferujemy praktyki stacjonarne oraz zdalne, co wspiera młodzież z małych miejscowości i pozwala na korzystanie z wiedzy oraz rozwijanie skrzydeł. Współpracujemy ze szkołami i uczelniami wyższymi w całej Polsce.

Miejsce pracy: Szczecin, Zachodniopomorskie

Oferujemy:

Możliwość odbycia praktyk w trybie zdalnym – elastycznie i wygodnie

Stałą opiekę mentorską

Uzyskanie wiedzy i umiejętności z obszarów: budowania pozytywnego wizerunku,

pozyskiwania oraz selekcji informacji, marketingu partnerskiego, sieciowego,

zarządzania, promowania działań podmiotów, komunikacji w mediach

społecznościowych, planowania współpracy z zespołem oraz z poszczególnymi

podmiotami uczestniczącymi w procesie tworzenia portalu pracy

Wymagania:

Chęć do pracy oraz rzetelne wykonywanie obowiązków.

Obowiązki:

Promowanie działań portalu pracy w mediach i mediach społecznościowych

Realizowanie zadań wynikających z planu marketingowego

Przygotowywanie materiałów reklamowych

Tworzenie treści do mediów

Prowadzenie działań z zakresu marketingu sieciowego, w tym e-mail marketing

Współpraca z biznesem

Raportowanie i ewaluacja działań

Współpraca z zespołem i grupami Interesariuszy

Zainteresowany/a?

pr@ogido.pl

Max. rozmiar pliku: 8 MB.

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji."