Specjalista ds. rekrutacji

Miejsce pracy: Warszawa

Link do aplikowania: https://aplikuj.hrlink.pl/aplikacja/Specjalista-ds-rekrutacji/5054-3068-25-1f6-3756.html

Oferujemy

OFERUJEMY:

  • Umowę w zależności od indywidualnych preferencji (UOP, UZ, B2B),
  • Praca hybrydowa (Warszawa, Okęcie),
  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop),
  • Widełki wynagrodzenia: 4500-7000 brutto + premia
  • Praca w kameralnym i zgranym zespole,
  • Work life balance,
  • Ciekawe wyzwania zawodowe i praca użyteczna społecznie na rzecz osób z niepełnosprawnościami.
Zakres obowiazków

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Selekcja aplikacji,
  • Przeprowadzanie rozmów z kandydatami,
  • Organizowanie i planowanie spotkań rekrutacyjnych,
  • Tworzenie i publikacja ofert pracy,
  • Dbanie o Candidate Experience w trakcie całego procesu rekrutacji,
  • Współpraca z pozostałymi członkami zespołu oraz wzajemne wsparcie w procesie, realizowanych zadań z obszaru personalnego.
Wymagania

Dołącz list motywacyjny
FEEL COMFORT
Szczegóły oferty
    1. Warszawa - mazowieckie , Polska
  • Wymiar pracy
    1. Pełny etat
  • Wymagane umiejętności
    1. Administracja biurowa
  • Data dodania
    1. 29.09.2022
Wynagrodzenie miesięczne
  • Kwota brutto
    1. 4 500,00 PLN