Specjalista ds. IT

To ogłoszenie zostało zarchiwizowane

Dla naszego klienta - międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży automotive z siedzibą w Żorach - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Żory

Nr ref. IT/13910

Najważniejsze obowiązki:

  • utrzymanie infrastruktury IT,
  • nadzór nad bezpieczeństwem systemu IT,
  • udział w rozwoju i utrzymaniu oprogramowania do obsługi dokumentacji i zarządzania treścią.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe techniczne, kierunek - informatyka lub pokrewne,
  • min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • komunikatywna znajomość jęz. angielskiego,
  • znajomość programów graficznych (np. Corel, Gimp),
  • znajomość systemu Windows, Linux.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie produkcyjnej,
  • duże możliwości rozwoju,
  • atrakcyjne warunki pracy,
  • dodatkowe benefity.

CV prosimy przesyłać na adres:

Do aplikacji możesz dołączyć jedno CV oraz jeden list motywacyjny.

Twoje CV wygenerowane przez Ogido.pl
Kliknij tutaj, aby użyć darmowego kreatora CV

Dołącz CV

Dołącz list motywacyjny
Talent Partners
Szczegóły oferty
    1. Żory - śląskie , Polska
  • Wymiar pracy
    1. Pełny etat
  • Data dodania
    1. 28.10.2019

Masz pytania? Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Zapraszamy do kontaktu Kontakt mailowy biuro@ogido.pl +48 722 002 940