Pracownik w przetwórstwie mięsnym /Holandia

Numer referencyjny: KRAZ 273

Agencja Zatrudnienia Flexcraft od kilkunastu lat skutecznie kieruje polskich kandydatów do sprawdzonych, holenderskich firm. Jesteśmy w pełni certyfikowaną agencją pracy, która w swoich działaniach zawsze stawia na jakość, szacunek i uczciwość. Nasz profesjonalizm i doświadczenie w rekrutacji sprawia, że jesteśmy postrzegani jako rzetelna i konkurencyjna firma na rynku pracy.

KRAZ 273
Praca w przetwórstwie mięsnym w Holandii

Miejsce pracy: Scherpenzeel, Boxtel, Groenlo, Valkenswaard
Praca w sektorze produkcji mięs!

Zakres obowiązków:

Pakowanie produktów mięsnych w folię, a następnie do pudełek.
Sortowanie produktów mięsnych wg barwy i masy
Czyszczenie skrzynek i układanie na paletach
Układanie skrzynek z produktami mięsnymi na paletach
Czyszczenie natryskowe skrzynek wodą ze strumienia wysokociśnieniowego
Układanie produktów mięsnych w plastikowych foliach do skrzynek
Wkładanie produktów mięsnych do maszyny/na taśmę produkcyjną
Wieszanie solonych produktów mięsnych na haczyki i wywóz do wędzarni
Mile widziane prawo jazdy kat. B i znajomość języka angielskiego, ale nie jest to warunek konieczny!

Gwarantujemy:

Cotygodniowe, regularne wypłaty.
Pomoc koordynatora w dopełnieniu wszelkich formalności.
Dojazdy do pracy (rower lub samochód firmowy).
Zakwaterowania zgodne z certyfikatem SNF (na miejscu wi-fi!).
Ubezpieczenie.
Możliwość współpracy na długi okres czasu.
Organizację przejazdu do Holandii.
Możliwość zatrudnienia na polską umowę!
Możliwa organizacja przejazdu kredytowanego!
Dodatkowo! Nie wymagamy doświadczenia (może to być nawet Twoja pierwsza praca!)

Nie interesuje Cię praca w przetwórstwie mięsnym? Znajdziemy dla Ciebie coś innego! Jesteśmy prężnie działającą Agencją zatrudnienia! Dysponujemy różnymi ofertami pracy np. w ogrodnictwie, na produkcji, w magazynach i wiele innych.

Rekrutujemy pracowników na terenie całej Polski.

Dołącz list motywacyjny
Flexcraft Polska
Szczegóły oferty
    1. Gorinchem - Holandia
  • Wymiar pracy
    1. Pełny etat
  • Data dodania
    1. 27.05.2020