Pracownik stacji paliw

Poszukujemy pracowników do obsługi nowej stacji paliw w Prószkowie k/ Opola.

Oferujemy

- Elastyczne godziny pracy.
- Stabilne zatrudnienie i umowa o pracę.
- Zdobycie doświadczenia zawodowego w oparciu o standardy PKN ORLEN.
- Pracę na nowoczesnej stacji paliw.
- Pakiet szkoleń na każdym etapie rozwoju.

Zakres obowiazków

Główne zadania t

- Obsługa Klienta zgodnie ze standardami firmy.
- Pozytywne podejście do klienta.
- Dbanie o ekspozycję towaru na półkach.
- Budowanie pozytywnego wizerunku stacji.
- Komunikowanie aktualnych promocji produktowych.
- Dbaniu o czystość i porządek na terenie obiektu.
- Obsłudze klienta na podjeździe.

Wymagania

Entuzjazmu i pozytywnego nastawienia.
Umiejętności pracy w zespole.
- Komunikatywności.
Życzliwego podejścia do klientów oraz współpracowników.
Zaangażowania i motywacji do pracy.
Gotowości do pracy zmianowej oraz w weekendy.

Dołącz list motywacyjny
amf.petro
Szczegóły oferty
    1. Prószków - opolskie , Polska
  • Wymiar pracy
    1. Pełny etat
    2. Część etatu
  • Data dodania
    1. 19.04.2021