Pracownik ogólnobudowlany

Pracownik budowlany K/M

Opis stanowiska:

Poszukujemy osoby wykwalifikowane i pomocników do robót budowlanych (elewacje, ocieplenia, prace wykończeniowe, murarka, itp.)

Wymagania:

  •  doświadczenia w branży budowlanej
  •  gotowości i chęci do pracy
  •  odpowiedzialności i dobrej organizacji pracy własnej
  •  mile widziane prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • pracę w firmie o stabilnej pozycji finansowej
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzalżnione od kwalifikacji
  • zapewniamy zakwaterowanie
  • organizujemy dojazdy do pracy
  • opiekę koordynatora
  • możliwość zaliczek

Kandydatów, spełniających wymogi oferty - zapraszamy do wysyłania swoich aplikacji

legierska@diwa-personalservice.pl, jaroslav@diwa-personalservice.pl

Jeśli masz dodatkowe pytania - zapraszamy do kontaktu telefonicznego - rekrutację prowadzi

Sylwia, tel. 668 555 113 , Jaroslav 887 049 998

Dołącz list motywacyjny
Diwa Personalservice Sp. z o.o.
Szczegóły oferty
    1. Opole - opolskie , Polska
  • Wymiar pracy
    1. Praca tymczasowa
  • Data dodania
    1. 09.04.2020
Wynagrodzenie za godzinę
  • Kwota netto
    1. 17,00 PLN