Pracownik magazynowy do kontroli jakości i segregacji palet

Kontakt w.chmielorz@personnel-international.pl
(+48)504779413 , tel. biuro: +48 32 4419162

Oferujemy

Oferujemy:

  • legalną pracę dla firmy o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym,
  • zatrudnienie na podstawie polskiej umowy o pracę, która jest korzystniejsza finansowo dla pracownika(wyższe wynagrodzenie netto, niż w przypadku umowy niemieckiej),
  • stawka godzinowa od 10,5 euro brutto/h(zarobki 1700 euro brutto miesięcznie),
  • dodatki za nadgodziny + 25%, święta +100%,
  • stały dodatek amortyzacyjny z tytułu użytkowania własnego samochodu(80 euro/mc),
  • odpłatne zakwaterowanie w pokojach 1-osobowych w pensjonatach na terenie Niemiec w pobliżu miejsca pracy,
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora,
  • możliwość wieloletniej współpracy,
  • gwarantowane minimum 8h pracy dziennie.
Zakres obowiazków

Zakres obowiązków:

  • kontrola jakości palet i segregacja na 3 kategorie,
  • układanie słupków z palet,
  • dbanie o porządek w miejscu pracy;
Wymagania

 Wymagania:

  • dynamika pracy i sprawność fizyczna,
  • zaangażowanie i motywacja do pracy,
  • samochód – warunek konieczny

Mile widziane:

  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego,
  • samochód prywatny,
  • grupy przyjaciół

Dołącz list motywacyjny
Personnel International BPO Sp. z o.o.
Szczegóły oferty
  • Wymiar pracy
    1. Pełny etat
  • Data dodania
    1. 13.11.2019
Wynagrodzenie miesięczne
  • Kwota brutto
    1. 1 700,00 EUR