Pracownik działu wysyłki (k/m)

Zakres obowiązków:

  • Komisjonowanie produktów mięsnych
  • Praca ze skanerem
  • Układanie na paletach, przygotowanie produktów do wysyłki
  • Ogólne prace magazynowe

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na dłuższy okres
  • Terminowo wypłacane wynagrodzenie w wysokości 10,45 € brutto/h – zarobki oraz dodatki według taryfy płac BAP
  • Dodatek 25 % za pracę w godzinach nocnych
  • Przyjazny system zaliczek
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na warunkach niemieckich
  • Zorganizowane, komfortowe zakwaterowanie za ok. 150 € za miesiąc położone 4 km od zakładu pracy
  • Bezpłatną odzież roboczą

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Gotowość do pracy w chłodnych temperaturach od godz. 3.00 do 11.00
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego - wymóg konieczny
  • Wytrzymałości fizycznej, odpowiedzialności oraz zdolności do szybkiego przystosowania się
  • Prawo jazdy kat. B i własny samochód

Dołącz list motywacyjny
Concept Plus Sp. z o.o.
Szczegóły oferty
    1. Halle an der Saale - Niemcy
  • Wymiar pracy
    1. Pełny etat
  • Data dodania
    1. 16.04.2021
Wynagrodzenie za godzinę
  • Kwota brutto
    1. 10,45 EUR