NIEMIECKI – weryfikacja tekstów w grach

Praca w biurze w Warszawie – Ursynów

Nie wymagamy doświadczenia

Wynagrodzenie: 6000 PLN brutto

Godziny pracy pon – pt / 10-18

Zadania:
tłumaczenie, sprawdzanie i weryfikacja błędów w grach:
sprawdzanie pisowni, gramatyki w języku niemieckim
analizowanie poprawności wypowiadanych słów

sprawdzanie czy tekst odpowiada obrazowi
raportowanie błędów

Oczekiwania:

znajomość języka niemieckiego na poziomie C1
znajomość języka angielskiego min B2
Zapraszamy do przesyłania aplikacji na jobs@personnelandmedia.com
W tytule prosimy napisać NIEMIECKI – TESTER GIER

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Jeżeli chcecie Państwo, by wasze dane były wykorzystane w tym i kolejnych procesach rekrutacyjnych , prosimy o zamieszczenie klauzuli zgody.
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Personnel and Media Solutions, Piaseczno ul. Julianowska 35  dla potrzeb niezbędnych do realizacji tego oraz przyszłych procesów rekrutacji  w związku z rozpoczęciem obowiązywania z dniem 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych. Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych podmiotom współpracującym w celu realizacji procesów rekrutacyjnych, również po zakończeniu rekrutacji w celu przedstawiania kolejnych propozycji zatrudnienia, Poinformowano mnie o prawie wglądu do własnych danych osobowych. Powyższe dane podaję dobrowolnie”
ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZYMI OFERTAMI PRACY NA www.personnelandmedia.com

Dołącz list motywacyjny
PMSolutions
Szczegóły oferty
    1. Warszawa - mazowieckie , Polska
  • Wymiar pracy
    1. Pełny etat
  • Wymagane języki
    1. niemiecki
  • Data dodania
    1. 05.09.2019