Potrzebujesz pomocy?
Zostaw nam swojego maila i opisz krótko swój problem.

Chętnie pomożemy!

Adres e-mail:*
Opis problemu: *

* - oznacza pole obowiązkowe

Praca / Niemcy, okolice Hamburga / STOLARZ/ CIEŚLA z doświadczeniem- ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE Drukuj
STOLARZ/ CIEŚLA z doświadczeniem- ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE
Niemcy, okolice Hamburga, Niemcy
Praca fizyczna

Agencja  Zatrudnienia Personnel Group Sp. z o. o. (nr cert. 20388) poszukuje dla  swojego niemieckiego Klienta- pracowników na stanowisko:

Tagged as: PHP, stolarz/ cieŚla z doświadczeniem- atrakcyjne wynagrodzenie

Miejsce pracy: Niemcy, okolice Hamburga, Niemcy

Oferujemy:

legalne zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym,
atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe uzależnione od posiadanych kwalifikacji,
pełny pakiet świadczeń socjalnych w Niemczech: meldunek w Niemczech, ubezpieczenie zdrowotne (krankenversicherung), numer identyfikacji podatkowej (steueridentifikationsnummer), numer ubezpieczenia socjalnego (sozialversicherungsnummer

Wymagania:

udokumentowane doświadczenie w pracy jako stolarz/cieśla;
wykształcenie kierunkowe stolarz/ cieśla (warunek konieczny),
wysoki poziom motywacji i zaangażowania do pracy,
sumienność w wykonywaniu obowiązków służbowych,
prawo jazdy kat. B + własny samochód na czas wyjazdu,
komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

Obowiązki:

Aplikacje prosimy składać:

a.czakai@personnel-international.pl

(+48)324419165

Max. rozmiar pliku: 8 MB.

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji."