Mechanik naczep ciężarowych *475.00 Euro netto/tydz.

To ogłoszenie zostało zarchiwizowane

Dla naszego klienta z miejscowości Venlo poszukujemy kandydata na stanowisko

Mechanik naczep ciężarowych

Oferujemy
  • Wynagrodzenie 475.00€ netto/ h
  • Umowę na warunkach holenderskich
  • Ubezpieczenie zdrowotne, koszt 25€ na tydzień
  • Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę
  • Opiekę polskojęzycznych koordynatorów na miejscu
Zakres obowiazków

Zakres obowiązków

  • Naprawy naczep ciężarowych (elektryka, elektronika)

  • Konserwacja oraz nadzór nad stanem technicznym naczep ciężarowych

Wymagania
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego - (warunek konieczny)
  • WŁASNY SAMOCHÓD
  • Doświadczenie jako mechanik naczep - min 4 lata
  • Doświadczenie jako elektryk/elektronik - min 4 lata

Do aplikacji możesz dołączyć jedno CV oraz jeden list motywacyjny.

Twoje CV wygenerowane przez Ogido.pl
Kliknij tutaj, aby użyć darmowego kreatora CV

Dołącz CV

Dołącz list motywacyjny
Work4You.Global
Szczegóły oferty
    1. Venlo - Holandia
  • Wymiar pracy
    1. Praca tymczasowa
  • Data dodania
    1. 21.04.2020

Masz pytania? Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Zapraszamy do kontaktu Kontakt mailowy biuro@ogido.pl +48 722 002 940