Potrzebujesz pomocy?
Zostaw nam swojego maila i opisz krótko swój problem.

Chętnie pomożemy!

Adres e-mail:*
Opis problemu: *

* - oznacza pole obowiązkowe

Praca / Mainleus / Mechanik konstrukcji pojazdów- montaż karoserii k/m Drukuj
Mechanik konstrukcji pojazdów- montaż karoserii k/m
Mainleus, Niemcy
Budownictwo

Dla naszego wieloletniego, renomowanego klienta w Niemczech (Mainleus/Północ Bawarii), poszukujemy monterów karoserii. Firma zajmuje się budową różnego rodzaju pojazdów mechanicznych.

Miejsce pracy: Mainleus, Niemcy

Oferujemy:

Pracę w renomowanej firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku

Wymagania:

Komunikatywnej znajomości języka niemieckiego

Doświadczenia z zakresu montażu- znajomości zagadnień związanych z pneumatyką, hydrauliką i elektroniką,

Mile widziane wykształcenie związane z mechaniką, lub pokrewne,

Mile widziane prawo jazdy kat. B i własny środek transportu,

Obowiązki:

Opis stanowiska pracy:

Montaż elementów konstrukcyjnych samochodów ciężarowych, samochodów dostawczych itp.

Drobne czynności spawalnicze

Osoby zainteresowane prosimy o nadesłanie CV na nasz adres mailowy: bednorz@diwa-personalservice.pl lub kontakt telefoniczny 668 831 219.

www.diwapolska.pl

Max. rozmiar pliku: 8 MB.

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji."