Potrzebujesz pomocy?
Zostaw nam swojego maila i opisz krótko swój problem.

Chętnie pomożemy!

Adres e-mail:*
Opis problemu: *

* - oznacza pole obowiązkowe

Praca / Krzyż Wlkp / Pracownik ochrony - Krzyż Wlkp Drukuj
Pracownik ochrony - Krzyż Wlkp
Krzyż Wlkp, Wielkopolskie
Praca fizyczna, Inne

Zatrudnimy do ochrony obiektów

Miejsce pracy: Krzyż Wlkp, Wielkopolskie

Oferujemy:

- szkolenie oraz opiekę koordynatora

- umowę o pracę + premia

Wymagania:

- niekaralność

- mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności

Obowiązki:

- ewidencja ruchu samochodowego

- obchody terenu

Osoby zainteresowane proszę o kontakt pod numerem 605 998 151

Max. rozmiar pliku: 8 MB.

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji."