Potrzebujesz pomocy?
Zostaw nam swojego maila i opisz krótko swój problem.

Chętnie pomożemy!

Adres e-mail:*
Opis problemu: *

* - oznacza pole obowiązkowe

Praca / Koszalin / PRACOWNIK PRODUKCJI-PRZETWÓRSTWO RYBNE Drukuj
PRACOWNIK PRODUKCJI-PRZETWÓRSTWO RYBNE
Koszalin, Zachodniopomorskie
Produkcja

Numer referencyjny: +48913070100

7 HR – always be better – no nowoczesna agencja pracy stworzona z pasją
Lider pośrednictwa pracy na rynku Pomorza Zachodniego. Specjalizujemy się rekrutacji obcokrajowców. Dla nas liczą się ludzie-to dzięki nim jesteśmy gotowi prowadzić nawet najbardziej zaawansowane projekty rekrutacyjne. 7HR jest Agencją Zatrudnienia nr 11344.Pomogliśmy z sukcesem już tysiącom osób znaleźć pracę.

Tagged as: pracownik produkcji-przetwÓrstwo rybne

Miejsce pracy: Koszalin, Zachodniopomorskie

Oferujemy:

  • umowa zlecenie -17,13 zł/godz. brutto
  • praca na dwie zmiany
  • bezpłatny dojazd do pracy
  • darmowe zakwaterowanie
  • minimum 200 godzin pracy od poniedziałku do piątku
  • pracodawca zapewnia ubranie robocze oraz obuwie

Wymagania:

  • bardzo dobre umiejętności manualne (operowanie nożem)
  • brak nałogów
  • aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • gotowość do pracy dwuzmianowej od 6 do 14 od 14 do 22
  • wiza lub paszport biometryczny

Obowiązki:

Skontaktuj się z nami:

  • TEL./VIBER
  • +48 537 018 400 (polski, rosyjski, ukraiński) - Tatiana
  • +48 578 116 400 (polski, rosyjski, ukraiński) – Romana
  • email:rekrutacja@7hr.pl
  • www.7hr.pl

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do 7HR Kamil Zieliński wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę:

„Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez 7HR Kamil Zieliński z siedzibą w 71-425 Szczecin, ul. Lutniana 39 zawartych w CV i innych dokumentach aplikacyjnych w celu wykorzystania ich w przyszłych procesach rekrutacyjnych, w tym na otrzymywanie informacji o ofertach pracy.” W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem rekrutacja@7hr.plAdministratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest 7HR Kamil Zieliński z siedzibą w Szczecinie ul. Lutniana 39, 71-425 Szczecin. Przetwarzanie Twoich danych osobowych odbędzie się w celu przeprowadzenia rekrutacji.

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji."