Potrzebujesz pomocy?
Zostaw nam swojego maila i opisz krótko swój problem.

Chętnie pomożemy!

Adres e-mail:*
Opis problemu: *

* - oznacza pole obowiązkowe

Praca / Innsbruck, Salzburg, Graz, Linz / Spawacz Mig, Mag, Tig Drukuj
Spawacz Mig, Mag, Tig
Innsbruck, Salzburg, Graz, Linz, Austria
Praca fizyczna

Agencja Pracy Euro Group wpisana do podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 5761, dla swojego partnera w Austrii prowadzi rekrutację pracowników w zawodzie spawacz metodami Mig, Mag lub Tig

Miejsce pracy: Innsbruck, Salzburg, Graz, Linz, Austria

Oferujemy:

- legalne zatrudnienie

- umowę o pracę na austriackich warunkach

- atrakcyjne wynagrodzenie

- 13 i 14 pensja

- zakwaterowanie

Wymagania:

- doświadczenie w zawodzie

- mile widziane wykształcenie kierunkowe

- certyfikaty spawalnicze

- komunikatywna znajomość języka niemieckiego - warunek konieczny

- prawo jazdy kat. B

- własny transport.

Obowiązki:

Spawanie różnymi technikami, za pomocą urządzeń spawalniczych.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o wysłanie swojego CV na adres  sabina.czernek@praca-austria.eu lub o kontakt telefoniczny pod numerami 0048510858900

Max. rozmiar pliku: 8 MB.

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji."