Potrzebujesz pomocy?
Zostaw nam swojego maila i opisz krótko swój problem.

Chętnie pomożemy!

Adres e-mail:*
Opis problemu: *

* - oznacza pole obowiązkowe

Praca / Innsbruck, Salzburg, Graz, Linz / Monter Wentylacji Drukuj
Monter Wentylacji
Innsbruck, Salzburg, Graz, Linz, Austria
Praca fizyczna

Agencja Pracy Euro Group wpisana do podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 5761, dla swojego partnera w Austrii prowadzi rekrutację pracowników w zawodzie monter wentylacji i klimatyzacji.

Miejsce pracy: Innsbruck, Salzburg, Graz, Linz, Austria

Oferujemy:

- legalne zatrudnienie

- umowę o pracę na austriackich warunkach

- 13 i 14 pensja

- atrakcyjne wynagrodzenie

- zakwaterowanie

Wymagania:

- doświadczenie w zawodzie

- komunikatywna znajomość języka niemieckiego - warunek konieczny

- prawo jazdy kat. B

- własny transport.

Obowiązki:

Montowanie wentylacji, klimatyzacji.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o wysłanie swojego CV na adres sabina.czernek@praca-austria.eu lub o kontakt telefoniczny pod numerami 0048510858900

Max. rozmiar pliku: 8 MB.

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji."