Potrzebujesz pomocy?
Zostaw nam swojego maila i opisz krótko swój problem.

Chętnie pomożemy!

Adres e-mail:*
Opis problemu: *

* - oznacza pole obowiązkowe

Praca / Haldenslaben / Praca w magazynie z odzieżą Drukuj
Praca w magazynie z odzieżą
Haldenslaben, Niemcy
Transport / Spedycja

Numer referencyjny: KOM-11123-2019 - PL

Firma HR XPERIENCE GmbH z siedzibą w Hoppegarten (Niemcy) poszukuje do pracy kandydatów na stanowisko:

Pracownik Magazynu odzieżowego (M/F)

Miejsce pracy: Haldensleben (okolice Magdeburga)

Numer referencyjny: KOM-11123-2019 – PL

Data rozpoczęcia: do uzgodnienia

Jesteśmy agencją zatrudnienia nr 11634

Tagged as: niemcy, magazyn, magazynier, praca fizyczna

Miejsce pracy: Haldenslaben, Niemcy

Oferujemy:

Czekają na Ciebie:

stabilne warunki zatrudnienia - niemiecka umowa o pracę,
możliwość pobrania zaliczki po 2 tygodniach pracy,
wypłata pieniędzy zawsze w terminie,
2 dni płatnego urlopu za każdy przepracowany miesiąc,
tygodniowe szkolenie wprowadające do pracy,
wsparcie dwujęzycznego koordynatora projektu,
możliwość korzystania z komfortowego, firmowego zakwaterowania,
bardzo dobre warunki pracy: przyjazna atmosfera, słodkie poczęstunki, imprezy integracyjne,
możliwość awansu w strukturach firmy.

Nigdy nie pracowałeś za granicą? Czas to zmienić - aplikuj i zdobądź swoje pierwsze doświadczenie!

Wymagania:

Dołącz do nas, jeśli:

masz aktualne zaświadczenie o niekaralności,
jesteś ambitny i szybko się uczysz,
dokładnie i skrupulatnie wykonujesz swoją pracę,
jesteś osobą elastyczną i chwilowa zmiana działu będzie dla Ciebie wyzwaniem, a nie problemem,
jesteś punktualny i gotowy do pracy w systemie zmianowym
możesz wyjechać własnym samochodem - nie jest to warunek konieczny.

Doświadczenie i znajomość języka niemieckiego to dodatkowe atuty, które w przyszłości mogą zaowocować awansem na stanowisko koordynatora!

Obowiązki:

Co będziesz robić (w zależności od działu):

zbierać zamówienia chodząc po magazynie z listą,
układać towar na półkach,
pakować artykuły i przygotowywać je do wysyłki,
przyjmować zwroty,
ewidencjonować towar za pomocą skanera.

Wyślij do nas swoje CV na adres praca@hr-xp.com

Max. rozmiar pliku: 8 MB.

Zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych (RODO) oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji. Ponadto, wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez firmę HR Xperience Poland sp. z o.o. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie.