Potrzebujesz pomocy?
Zostaw nam swojego maila i opisz krótko swój problem.

Chętnie pomożemy!

Adres e-mail:*
Opis problemu: *

* - oznacza pole obowiązkowe

Praca / Großsteinberg / Pracownik produkcji prefabrykatów/ betoniarz - 1700€ netto (K/M). Bez znajomości języka niemieckiego! Drukuj
Pracownik produkcji prefabrykatów/ betoniarz - 1700€ netto (K/M). Bez znajomości języka niemieckiego!
Großsteinberg, Niemcy
Praca fizyczna, Produkcja

Praca od zaraz z mieszkaniem. Praca na hali.

Poszukujemy pracowników z doświadczeniem w produkcji prefabrykatów/ budownictwie jako:  pracownicy produkcji prefabrykatów, betoniarze, pracownicy ogólnobudowlani.

MIEJSCE PRACY:

04 668 Großsteinberg (Saksonia) niedaleko Leipzig

Miejsce pracy: Großsteinberg, Niemcy

Oferujemy:

OFERUJEMY:

  • Stabilne długoterminowe zatrudnienie i polska umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Otwartą i przyjacielską atmosferę pracy

WYNAGRODZENIE:

1700€ netto przy 196 godzinowym wymiarze czasu pracy,

Wymagania:

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

  • Umiejętności organizowania, użytkowania pracy robót zbrojarsko-betoniarskich,
  • Doświadczenia w pracach betoniarskich,
  • Obsługiwania maszyn budowlanych stosowanych w robotach zbrojarskich i betoniarskich,
  • Prawa jazdy i auto mile widziane

Obowiązki:

ZADANIA:

  • Przygotowywanie betonu,
  • Produkcja rur żelbetowych,
  • Przygotowanie zbrojenia prefabrykowanych elementów,
  • Obsługa maszyn wspierających produkcję prefabrykowanych elementów,
  • Betonowanie i czyszczenie prefabrykowanych elementów

Osoby zainteresowane prosimy o nadesłanie CV na adres: dulawa@diwa-personalservice.pl lub kontakt telefoniczny :  887 029 967 lub 722 006 627.

Nr. Cert. 6760

Max. rozmiar pliku: 8 MB.

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji."