Potrzebujesz pomocy?
Zostaw nam swojego maila i opisz krótko swój problem.

Chętnie pomożemy!

Adres e-mail:*
Opis problemu: *

* - oznacza pole obowiązkowe

Praca / Gernsheim (okolice Darmstadt) / Pracownik Magazynu z ODZIEŻĄ I ZABAWKAMI (M/F) Drukuj
Pracownik Magazynu z ODZIEŻĄ I ZABAWKAMI (M/F)
Gernsheim (okolice Darmstadt), Niemcy
Praca fizyczna

Firma HR XPERIENCE GmbH z siedzibą w Hoppegarten (Niemcy)

Jesteśmy agencją zatrudnienia nr 11634

Miejsce pracy: Gernsheim (okolice Darmstadt), Niemcy

Oferujemy:

-stabilne warunki zatrudnienia - niemiecka umowa o pracę,
-stawka 10,50 Euro brutto za godzinę,
-możliwość pobrania zaliczki po 2 tygodniach pracy,
-wypłata pieniędzy zawsze w terminie,
-2 dni płatnego urlopu za każdy przepracowany miesiąc,
-bardzo dobre warunki pracy: przyjazna atmosfera, owocowe poczęstunki, imprezy integracyjne, wyprzedaże asortymentu dla pracowników magazynu,
-możliwość korzystania z firmowego zakwaterowania,
-możliwość awansu w strukturach firmy.

Wymagania:

Dołącz do nas, jeśli:

-jesteś ambitny i szybko się uczysz,
-dokładnie i skrupulatnie wykonujesz swoją pracę,
-jesteś punktualny i gotowy do pracy w systemie zmianowym,
-masz aktualne zaświadczenie o niekaralności,
-możesz wyjechać własnym samochodem - nie jest to warunek konieczny.

Obowiązki:

-kompletowanie zamówienia z listą,

-pakowanie artykułów oraz przygotowywanie ich do wysyłki,
-układanie towaru na półkach,
-wykonywanie prac porządkowych.

Wyślij do nas swoje CV na adres praca@hr-xp.com

Max. rozmiar pliku: 8 MB.

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji."