Potrzebujesz pomocy?
Zostaw nam swojego maila i opisz krótko swój problem.

Chętnie pomożemy!

Adres e-mail:*
Opis problemu: *

* - oznacza pole obowiązkowe

Praca / Gdańsk / Specjalista ds. Wsparcia Klienta z językiem niemieckim Drukuj
Specjalista ds. Wsparcia Klienta z językiem niemieckim
Gdańsk, Pomorskie
Call Center

Miejsce pracy: Gdańsk

Umowa o pracę

Zakres obowiązków:

profesjonalna obsługa klienta, wedle ściśle określonych standardów,

odpowiadanie na zapytania klientów poprzez e-mail i telefon,

udzielanie porad technicznych,

zamawianie wizyty serwisanta AGD.

Oczekujemy:

płynna znajomości języka niemieckiego w mowie i piśmie (min. poziom to C1),

komunikatywna znajomość języka angielskiego – min B1/B2

doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, będzie dodatkowym atutem.

W zamian oferujemy:

umowę o pracę,

pracę w przedziale godzinowym 8-18 (możliwość pracy na pół etatu)

Zapraszamy do aplikowania na jobs@personnelandmedia.com w tytule prosimy napisać „Niemiecki– Gdańsk”

Polub nas na https://www.facebook.com/Personnel-and-Media-Solutions-117243798912757/

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Jeżeli chcecie Państwo, by wasze dane były wykorzystane w tym i kolejnych procesach rekrutacyjnych , prosimy o zamieszczenie klauzuli zgody.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Personnel and Media Solutions, Piaseczno ul. Julianowska 35 dla potrzeb niezbędnych do realizacji tego oraz przyszłych procesów rekrutacji  w związku z rozpoczęciem obowiązywania z dniem 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych. Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych podmiotom współpracującym w celu realizacji procesów rekrutacyjnych, również po zakończeniu rekrutacji w celu przedstawiania kolejnych propozycji zatrudnienia, Poinformowano mnie o prawie wglądu do własnych danych osobowych. Powyższe dane podaję dobrowolnie”

Miejsce pracy: Gdańsk, Pomorskie

Oferujemy:

Wymagania:

Obowiązki:

Max. rozmiar pliku: 8 MB.

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji."