Potrzebujesz pomocy?
Zostaw nam swojego maila i opisz krótko swój problem.

Chętnie pomożemy!

Adres e-mail:*
Opis problemu: *

* - oznacza pole obowiązkowe

Praca / Frickenhausen / Elektronik przemysłowy (K/M) – 1700€ Drukuj
Elektronik przemysłowy (K/M) – 1700€
Frickenhausen, Niemcy
Praca fizyczna, Produkcja

Dla naszego klienta w Niemczech 72636 Frickenhausen (Badenia-Wirtembergia) poszukujemy elektroników, elektryków przemysłowych

Miejsce pracy: Frickenhausen, Niemcy

Oferujemy:

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie –> od 1700€ netto/ m-c. wzwyż,

- niemiecką umowę o pracę z pełnym pakietem świadczeń socjalnych,

- zapewniamy mieszkanie – koszty przejmuje pracodawca

Wymagania:

Wymagamy:

- znajomości języka niemieckiego,

- doświadczenia jako elektronik, mechatronik lub na podobnym stanowisku,

- znajomości sterowników PLC i obsługi maszyn CNC,

- dostępności do pracy w delegacji,

- prawo jazdy kat. B i własny środek transportu będą dodatkowym atutem

Obowiązki:

Opis stanowiska pracy:

- stwierdzenie błędów i usterek w maszynach produkcyjnych oraz rozwiązywanie problemów,

- regularne wykonywanie kopii zapasowych i testów oprogramowania,

- prace konserwatorskie i naprawcze na maszynach produkcyjnych

Osoby zainteresowane prosimy o nadesłanie CV na nasz adres mailowy: i.mazur@diwa-personalservice.pl lub kontakt telefoniczny 668 817 007.

www.diwa-personalservice.pl

Max. rozmiar pliku: 8 MB.

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji."