Potrzebujesz pomocy?
Zostaw nam swojego maila i opisz krótko swój problem.

Chętnie pomożemy!

Adres e-mail:*
Opis problemu: *

* - oznacza pole obowiązkowe

Praca / Eberbach / Ślusarz/ Spawacz (K/M)-> 2230€ Drukuj

Ślusarz/ Spawacz (K/M)-> 2230€

Dla naszego klienta w Niemczech 69412 Eberbach (Badenia-Wirtembergia)  poszukujemy ślusarzy z umiejętnością spawania w metodach MAG i TIG(WIG). Praca przy produkcji mebli metalowych.

Miejsce pracy: Eberbach, Niemcy

Oferujemy:

 Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie – 11€ b/h + 50€ netto diety,

- niemiecką umowę o pracę z pełnym pakietem świadczeń socjalnych,

- zapewniamy mieszkanie – koszt 350€ - 400€ miesięcznie,

- praca w systemie jednozmianowym

Wymagania:

Wymagamy:

- znajomość języka niemieckiego,

-  umiejętność spawania metodą MAG i TIG (WIG),

- prawo jazdy kat. B i własny samochód będą dodatkowym atutem

Obowiązki:

Opis stanowiska pracy:

- wytwarzanie i naprawa okuć mebli metalowych,

- cięcie, kształtowanie, spawania oraz obróbka elementów metalowych,

- prace powykonawcze/ kontrola jakości produktu

Osoby zainteresowane prosimy o nadesłanie CV na nasz adres mailowy: i.mazur@diwa-personalservice.pl lub kontakt telefoniczny 668 817 007

www.diwa-personalservice.pl

Max. rozmiar pliku: 8 MB.

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji."