Potrzebujesz pomocy?
Zostaw nam swojego maila i opisz krótko swój problem.

Chętnie pomożemy!

Adres e-mail:*
Opis problemu: *

* - oznacza pole obowiązkowe

Praca / Białystok / MONTER MILE WIDZIANE PANIE Drukuj

Business Care Poland, Agencja Zatrudnienia, KRAZ 11044 dla swojego Klienta, firmy zajmującej się produkcją części samochodowych, poszukuje osób do pracy w Białymstoku na stanowisku:

Pracownik Produkcji – Monter

Tagged as: monter produkcja

MONTER MILE WIDZIANE PANIE

Miejsce pracy: Białystok, Podlaskie

Oferujemy:

OFERUJEMY:
- przeszkolenie do wykonywania prac na wyżej wymienionym stanowisku
- opiekę trenera zapewniającego pomoc we wdrożeniu w początkowym okresie zatrudnienia
- wynagrodzenie zasadnicze + premie
- umowę o pracę
- wewnętrzne awanse

Wymagania:

OCZEKUJEMY:
- dobrej koordynacji wzrokowo-ruchowej
- dokładności przy wykonywaniu powierzonych zadań
- chęci do pracy i stabilności
- umiejętności pracy w zespole
- dyspozycyjności do pracy w systemie 3-zmianowym

Obowiązki:

ODPOWIEDZIALNOŚĆ:
- montaż drobnych części metalowych i elektronicznych
- obsługa prostych maszyn produkcyjnych
- kontrola jakości

OSOBY ZAINTERESOWANE PROSIMY O WYSŁANIE CV, W TYTULE WIADOMOŚCI WPISUJĄC "PRACOWNIK PRODUKCJI - MONTER", NA:

rekrutacja @ pracatobie.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dokumencie CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach przez Grupa Konsultacyjna Marek Masalski z siedzibą w Białymstoku ul. Andersa 38A, zarówno na potrzeby prowadzonej rekrutacji jak również po jej zakończeniu. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanych dokumentów związanych z rekrutacją przez Grupa Konsultacyjna Marek Masalski oraz na przetwarzanie moich danych osobowych w celu tworzenia i prowadzenia elektronicznej bazy danych, co umożliwi wykorzystanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (tekst jednolity: Dz.U. z 2016r., poz. 922). Swoje dane podaję dobrowolnie, wiem o prawie do ich dostępu i poprawiania. Zostałem poinformowany, że administratorem moich danych osobowych jest Grupa Konsultacyjna Marek Masalski z siedzibą w Białymstoku ul. Andersa 38A Wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym spółkom zależnym i powiązanym z Grupa Konsultacyjna Marek Masalski w rozumieniu przepisów Kodeksu spółek handlowych oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacyjnymi".

Informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Max. rozmiar pliku: 8 MB.