Potrzebujesz pomocy?
Zostaw nam swojego maila i opisz krótko swój problem.

Chętnie pomożemy!

Adres e-mail:*
Opis problemu: *

* - oznacza pole obowiązkowe

Praca / Bamberg / Praca na wakacje. Produkcja wyposażenia wnętrz do aut. (K/M) Drukuj
Praca na wakacje. Produkcja wyposażenia wnętrz do aut. (K/M)
Bamberg, Niemcy
Kontrola jakości, Praca fizyczna, Produkcja, Inne

Poszukujemy osób – uczniów/studentów do pracy na produkcji – wyposażenie wnętrz do samochodów.

·        miejsce pracy: 96052 Bamberg (północ Bawarii),

Miejsce pracy: Bamberg, Niemcy

Oferujemy:

·        atrakcyjne wynagrodzenie – 10,00€ b/h na start, po 6 tygodniach – 11,26€ b/h, po 3 miesiącach – 11,75€ b/h,

·        stawka za godzinę nocną 12,00€ b/h,

·        zapewniamy zakwaterowanie (koszty zakwaterowania przejmuje pracodawca!!!),

·        oferujemy niemiecką umowę o pracę z pełnym pakietem świadczeń socjalnych,

Wymagania:

·        praca w systemie 4 zmianowym: tydzień FS (poniedziałek – sobota); tydzień SS (poniedziałek – sobota); tydzień NS (poniedziałek – piątek) i tydzień wolnego – 144 godziny miesięcznie,

·        prawo jazdy kat. B i własny środek transportu będą dodatkowym atutem,

·        wymagana znajomość j. niemieckiego na poziomie co najmniej komunikatywnym

Obowiązki:

·        praca na produkcji/ obsłudze maszyn w branży automotive,

Abyście mogli być zatrudnieni na prawach studenta, musicie zabrać ze sobą zaświadczenie o przerwie semestralnej (Immatrikulationsbescheinigung).

Link do pobrania dokumentu:

Zaświadczenie takie musi zostać podbite w sekretariacie Waszej uczelni.

W razie dodatkowych pytań, prosimy o kontakt:

ul. Opolska 30, 46-060 Prószków, tel. 668 817 007; 774548566

i.mazur@diwa-personalservice.pl

Agencja Pracy Diwa Personalservice Sp. z o.o.
nr cert. 6760

Max. rozmiar pliku: 8 MB.

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji."