Potrzebujesz pomocy?
Zostaw nam swojego maila i opisz krótko swój problem.

Chętnie pomożemy!

Adres e-mail:*
Opis problemu: *

* - oznacza pole obowiązkowe

Praca / Bamberg / Branża motoryzacyjna. Operator maszyn i urządzeń (K/M) Drukuj
Branża motoryzacyjna. Operator maszyn i urządzeń (K/M)
Bamberg, Niemcy
Kontrola jakości, Produkcja, Inne

Dla naszego klienta w Niemczech (Bamberg – północ Bawarii), poszukujemy operatorów maszyn i urządzeń  – praca na produkcji asortymentu/ wyposażenia samochodów m.in.: panele drzwiowe, osłony przeciwsłoneczne tylnej szyby, kokpity, konsole i innych elementów z tworzyw sztucznych.

Miejsce pracy: Bamberg, Niemcy

Oferujemy:

Oferujemy:

- stawka wzrastająca:

Start 9,79€ b/h

Po 6 tyg. 11,26€ b/h

Po 3 m-cach 11,75€ b/h

Po 5 m-cach 12,73€ b/h

Po 7 m-cach 13,62€ b/h

Po 15 m-cach 16,15€ b/h

*Stawka za pracę w nocy: 12,00€ b/h; święto: 20,76€ b/h,

- niemiecką umowę o pracę z pełnym pakietem świadczeń socjalnych,

- zapewniamy mieszkanie – koszt 11,00 € za dobę (potrącane z wypłaty),

- oferta długoterminowa z możliwością przejęcia bezpośrednio przez pracodawcę

Wymagania:

Wymagamy:

- co najmniej komunikatywnej znajomości języka niemieckiego,

- gotowości do pracy w systemie 4 zmianowym – tydzień dniówki (pn.-sob.); tydzień popołudniówki (pn.-sob.); tydzień nocki (pn.-pt.) i tydzień wolnego – 144 godziny pracy w miesiącu,

- prawo jazdy kat. B i własny samochód będą dodatkowym atutem

Obowiązki:

Opis stanowiska pracy:

- obsługa maszyn i urządzeń/ przygotowanie maszyny/ narzędzi do pracy,

- uzbrajanie/ przezbrajanie maszyn i usuwanie drobnych usterek,

- uposażanie maszyn w płytki PCB i elektrody oraz montaż diod LED w lusterkach przednich samochodów,

- kontrola jakościowa gotowego produktu

Osoby zainteresowane prosimy o nadesłanie CV na nasz adres mailowy: i.mazur@diwa-personalservice.pl lub kontakt telefoniczny 668 817 007.www.diwa-personalservice.pl

Max. rozmiar pliku: 8 MB.

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji."