Automatyk (Absolwent)

Numer referencyjny: A/10508

Dla naszego Klienta - stabilnej, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży automotive z siedzibą w Tychach w związku z dynamicznym rozwojem - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Tychy

Nr ref. A/10508

Najważniejsze obowiązki:

Nie wymagamy doświadczenia zawodowego - wystarczy wiedza i gotowość do szkoleń.

Oferujemy
  • ciekawą pracę w dużej, renomowanej i stale rozwijającej się firmie,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pakiet szkoleń,
  • uczestnictwo w ciekawych projektach/uruchomieniach,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwości rozwoju zawodowego.
Zakres obowiazków
  • programowanie sterowników PLC,
  • modyfikacje maszyn oraz usuwanie awarii z zakresu automatyki.
Wymagania
  • wykształcenie techniczne,
  • znajomość sterowników PLC,
  • znajomość robotów przemysłowych,
  • chęć do pracy w utrzymaniu ruchu.

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub odbyte praktyki/staże.

Dołącz list motywacyjny
Talent Partners
Szczegóły oferty
    1. Tychy - śląskie , Polska
  • Wymiar pracy
    1. Pełny etat
  • Data dodania
    1. 04.11.2019