Potrzebujesz pomocy?
Zostaw nam swojego maila i opisz krótko swój problem.

Chętnie pomożemy!

Adres e-mail:*
Opis problemu: *

* - oznacza pole obowiązkowe

Praca / Aschaffenburg / Kierowca C+E (wywrotka lub kontener) - Niemcy Drukuj
Kierowca C+E (wywrotka lub kontener) - Niemcy
Aschaffenburg, Niemcy
Praca fizyczna, Transport / Spedycja, Inne

NEXT S.C. D. Zadrożna A. Pietrzak specjalizuje się w rekrutacjach wykwalifikowanego personelu technicznego do pracy za granicą. Specjalizujemy się w następujących branżach: obróbka metalu, motoryzacja, instalacje (wszelkiego typu), budownictwo, inne zawody techniczne. KRAZ 18051

Tagged as: niemcy, kierowca, C+E, wywrotka

Miejsce pracy: Aschaffenburg, Niemcy

Oferujemy:

W pełni legalne zatrudnienie na warunkach niemieckich
Wynagrodzenie ok. 1900-2000 € netto/ miesiąc
Pozostałe premie, bonusy i inne świadczenia zgodnie z przepisami obowiązującymi w Niemczech
Załatwienie wszystkich formalności związanych z pobytem i zatrudnieniem w Niemczech
Stałą opiekę polskojęzycznych koordynatorów
Organizację zakwaterowania (płatne przez pracownika)

Wymagania:

Minimum 6-cio miesięczne doświadczenie w pracy na stanowisku kierowcy ciężarówki
Odpowiednia kategoria prawa jazdy, kod ‘95’
wymagana komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

Obowiązki:

Praca polega na wykonywaniu lokalnych kursów samochodem ciężarowym typu wywrotka lub kontener na krótkich trasach od 20 do 100 km, praca od poniedziałku do piątku + dodatkowo w soboty.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aktualnego CV na adres:

info@nextagency.eu

Max. rozmiar pliku: 8 MB.

Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli: (tylko aplikacje z właściwą klauzulą będą rozpatrywane)   Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez NEXT s.c. Dominika Zadrożna, Aleksandra Pietrzak do potrzeb realizacji procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom w kraju i za granicą do celów związanych z procesami rekrutacji. Rozumiem, że mogę żądać dostępu do moich danych osobowych, żądać ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, a także przenoszenia danych.   KRAZ 18051